Selamın Aleyküm THT Ailesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UlubatlıHasan1453

Yeni üye
11 May 2022
28
5
Hamd, alemlerin Rabbi olan Allah’a mahsustur. Salat ve selam, O’nun sevgili Rasulüne, pak ehli beytine ve kıyamete kadar yolunu sürdürenlerin üzerine olsun.
Ey Rabbimiz! Bizi hakikati inkâr eden kâfirler için bir oyun ve eğlence aracı yapma! Ve günahlarımızı bağışla! Çünkü tek kudret ve hikmet sahibi olan sensin.
Ey günleri aramızda dolaştıran, iktidarları evirip çeviren! Bize bağışladığın irademize bilgi ve sağlam inancı, insan ve cin şeytanlarına karşı isyan ve boyun eğmezliği, tağutlara başkaldırış yöntemlerini ve sana itaat etmeyi öğret! Ve Süleyman Peygamber gibi, yeryüzünde namazı yaygınlaştırıp adaleti ikame edebileceğimiz bir iktidar kurmayı nasip eyle!

Ey Kadir Olan Allah’ım!

Selamın Aleyküm güzel kardeşlerim, İsmim Ali, Yaşım 30, Aslen Nevşehirliyim İstanbulda büyüdüm, Şuan Ankara'da yaşıyorum.
Uzun zamandır çevrımdışı takıldığım bu güzel forumda artık çevrimiçi olmaya karar verdim büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öperim selam, dua, ve saygı ile.

Son düzenleme:

whichiam

Üye
3 Eyl 2022
212
1
80
Deep Web
Hamd, alemlerin Rabbi olan Allah’a mahsustur. Salat ve selam, O’nun sevgili Rasulüne, pak ehli beytine ve kıyamete kadar yolunu sürdürenlerin üzerine olsun.
Ey Rabbimiz! Bizi hakikati inkâr eden kâfirler için bir oyun ve eğlence aracı yapma! Ve günahlarımızı bağışla! Çünkü tek kudret ve hikmet sahibi olan sensin.
Ey günleri aramızda dolaştıran, iktidarları evirip çeviren! Bize bağışladığın irademize bilgi ve sağlam inancı, insan ve cin şeytanlarına karşı isyan ve boyun eğmezliği, tağutlara başkaldırış yöntemlerini ve sana itaat etmeyi öğret! Ve Süleyman Peygamber gibi, yeryüzünde namazı yaygınlaştırıp adaleti ikame edebileceğimiz bir iktidar kurmayı nasip eyle!

Ey Kadir Olan Allah’ım!

Selamın Aleyküm güzel kardeşlerim, Uzun zamandır çevrımdışı takıldığım bu güzel forumda artık çevrimiçi olmaya karar verdim büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öperim selam, dua, ve saygı ile.
Aleyküm selam, tekrar hoşgeldin

djitalmanyak

Vip Altın Üye
21 Ağu 2022
61
19

Ey Kadir Olan Allah’ım!

Selamın Aleyküm güzel kardeşlerim, İsmim Ali, Yaşım 30, Aslen Nevşehirliyim İstanbulda büyüdüm, Şuan Ankara'da yaşıyorum.
Uzun zamandır çevrımdışı takıldığım bu güzel forumda artık çevrimiçi olmaya karar verdim büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öperim selam, dua, ve saygı ile.
Ve aleyküm selam hg

Ey Kadir Olan Allah’ım!

Ve aleyküm selam hoşgeldin 😉☺️

UlubatlıHasan1453

Yeni üye
11 May 2022
28
5
Ben 3.sezondayım normalde çoktan bitirirdim de bu muhteşem diziyi hemen bitirmek istemiyorum
işin aslına bakarsan çokta muhteşem bir senaryo değil ama oyunculuklar muazzam uyuşturucu reklamı yapan dizi filmlerden nefret ediyorum iradesi zayıf karekteri ve inancı olmayan özenti tipleri avlamak için yapılmış sanki çünkü işe yaradığına gözlerimizle şahit oluyoruz uyuşturucu reklamı bi nevi bu yüzden karşıyım özelliklede kristal met isimli bu tehlikeli uyuşturucu hiçde göründüğü gibi masum değil malesef ülkemizi sarıp sarmalamış vaziyette şuan geçenlerde ankarada ego şoförü kaza yapıyor kanında bu madde çıkıyor siz düşünün ve inan 10 sene sonra durum çok daha kritik boyutlarda olucak ALLAH milletimin ve devletimin yardımcısı olsun

UlubatlıHasan1453

Yeni üye
11 May 2022
28
5
Aleyküm selam hoşgeldin kalıcı olman dileğiyle
siber güvenlik eğitimleri alıyorum ve durdurak bilmeden araştırmalar yapıyorum 2 yıldır sonu olmayan bir merakım var o yüzden kalıcı olacağımı hissediyorum :)
tek pişmanlığım bu boyuta biraz geç adım atmış olmam .

WalterWhiteHacker

Katılımcı Üye
1 Ara 2022
590
2
234
Azerbaycan
işin aslına bakarsan çokta muhteşem bir senaryo değil ama oyunculuklar muazzam uyuşturucu reklamı yapan dizi filmlerden nefret ediyorum iradesi zayıf karekteri ve inancı olmayan özenti tipleri avlamak için yapılmış sanki çünkü işe yaradığına gözlerimizle şahit oluyoruz uyuşturucu reklamı bi nevi bu yüzden karşıyım özelliklede kristal met isimli bu tehlikeli uyuşturucu hiçde göründüğü gibi masum değil malesef ülkemizi sarıp sarmalamış vaziyette şuan geçenlerde ankarada ego şoförü kaza yapıyor kanında bu madde çıkıyor siz düşünün ve inan 10 sene sonra durum çok daha kritik boyutlarda olucak ALLAH milletimin ve devletimin yardımcısı olsun
Gerçekten çok kötü bir durum dizide üretilen meth hakkında araştırma yapmıştım ve tehlikeli bir uyuşturucu türü. Allah yardımcımız olsun

Rold

Üye
3 Ara 2022
77
32

Ey Kadir Olan Allah’ım!

Ve Aleyküm Aleyna Esselam güzel insan aramıza ailemize hoşgeldin kalıcı olman dileğiyle. :)

Onlar ; Görünmeyen Kahramanlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.