Selamlar Canlarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mr.Dude

Yeni üye
26 Haz 2022
13
2
Efenim merhabalar, bu paylaştığım ilk forum. Inanın bana daha önce hiçbir tecrübem olmadı, yazılım bilgisi desen o da yok. Yani anlayacağınız tamamen bomboşum. Fakat öğrenmek istiyorum, sanki yapacak daha iyi bir işim var. O yüzden öncelikle temel bilgi için araştırmam gereken şeyler neler oradan başlayalım madem. Yardımcı olursanız çook sevinirim. HEPINIZE IYI AKŞAMLAR DILIYORUM!!

Ghost Killer

Özel Üye
13 Ocak 2019
11,239
70
7,707
Merhaba @Mr.Dude

Forumumuza hoş geldiniz. Forum kurallarını ve misyonu okumayı ihmal etmeyiniz. Yardım mesajlarınız için yardım merkezimizi kullanabilirsiniz. Hackinge ve diğer konulara dair binlerce içerik mevcut. İstediğiniz yerden başlayabilirsiniz.

İyi Forumlar.

connec

Anka Team Junior
5 Nis 2022
1,113
1
1,069
Merhaba, hoş geldiniz. Lütfen ilk önce forum kurallarını ve misyonumuzu okuyunuz. Sorunuza gelirsek udemy gibi online platformlardan kurs almanızı tavsiye ederim. Ben Atıl Samancıoğlu hocamın etik hackerlik kurslarını kesinlikte öneririm. Güzel bir temel sağlar. Yazılım konusunda python dilini öneririm. Ayrıca forum içinde klüplere ve takımlara katılım sağlayarak kendini geliştirebilirsin. İyi forumlar...

blacksmt

Uzman üye
27 Haz 2020
1,117
1
224
CyberKeTa
Öncelikle hoşgeldin forum kurallarını okumanı isterim. Kendini her alanda forumda geliştirebilirsiniz bunun yanında udemy btk ve youtubedaki kaynakları kullanmanı öneririm.

Mr.Dude

Yeni üye
26 Haz 2022
13
2
Öncelikle hoşgeldin forum kurallarını okumanı isterim. Kendini her alanda forumda geliştirebilirsiniz bunun yanında udemy btk ve youtubedaki kaynakları kullanmanı öneririm.
az önce forum kurallarını ve turkhackteam misyonunu okudum, merak etmeyin bu kurallara uygun davranacağım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.