Selamlar En güvenilir full Tasarım programlarını nereden indirebilirim ?

Canbayx

Yeni üye
13 Ocak 2021
4
0
Konya
Arkadaşlar Corel Draw ve buna benzer tasarım programlarını en güvenilir nereden indirebilirim lütfen yardım edin günlerdir bakıyorum virüs vs şeylerle karşılaşıyorum.
 

Berceste.

Tasarım Ekibi Lider Yrd.
21 Tem 2020
896
684
21
Mavera
En güvenilir program her zaman orjinal programdır. Crack arıyorsanız eğer küçük bir araştırma ile forumumuzda bulabilirsiniz.
 

Anzu

Gözde Tasarımcı
16 Eyl 2018
3,416
1,161
god tier

Bölümümüze bakabilirsiniz, eğer burada da bulamadıysanız fullprogramindir önerimdir.
 

Grimner

Haftanın Moderatörü
28 Mar 2020
2,811
2,027
Ağ kablolarını kesiyor
Arkadaşlar Corel Draw ve buna benzer tasarım programlarını en güvenilir nereden indirebilirim lütfen yardım edin günlerdir bakıyorum virüs vs şeylerle karşılaşıyorum.
En güvenilir diye bir şey yoktur.
İndirme siteleri de başka yerlerden alıyor ve basit bir virüs taraması yapıp geçiyorlar.
O yüzden crack kullanmanı önermem.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.