Selamlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GM HaCKeD

Uzman üye
22 Nis 2013
1,579
1
Microsoft
Hoş geldin kardeşim,öncelikle kişisel bilgi vermensen senin için daha iyi olacaktır.Çünkü yakında konu kitlenecek değiştiremezsin,İyi forumlar...

Bay Robot

Yeni üye
28 Ocak 2016
19
0
Kırklareli
Sal gitsin kardeşim h.geldin.
Hoş bulduk, teşekkürler :)
Hoş bulduk. :)
H.geldin kardeşim kalıcı olman dileğiyle...
Hoş bulduk, inşallah. :)
Hoş geldin kardeşim
Hoş geldin kardeşim,öncelikle kişisel bilgi vermensen senin için daha iyi olacaktır.Çünkü yakında konu kitlenecek değiştiremezsin,İyi forumlar...
Hoş bulduk, ben bu kadarını yeterli buldum, zaten zamanla birbirimizi çok daha iyi tanıyacağımıza inanıyorum, iyi forumlar! :)
Aleyküm Selam hoşgeldin Misyonu ve forum kurallarını okumayı unutma :)
Hoş bulduk geldiğim gibi okumuştum zaten, iyi forumlar! :)

GM HaCKeD

Uzman üye
22 Nis 2013
1,579
1
Microsoft
Hoş bulduk, ben bu kadarını yeterli buldum, zaten zamanla birbirimizi çok daha iyi tanıyacağımıza inanıyorum, iyi forumlar! :)

Yeterli demiyorum kardeşim yanlış anladın fazla yazmışssın,senin güvenliğin için söylüyorum.Bu yola çıkacaksan kendinle ilgili bilgi vermemelisin ki senin izin bulnamasın...
İYİ FORUMLAR

GM HaCKeD

Uzman üye
22 Nis 2013
1,579
1
Microsoft

Yeterli demiyorum kardeşim yanlış anladın fazla yazmışssın,senin güvenliğin için söylüyorum.Bu yola çıkacaksan kendinle ilgili bilgi vermemelisin ki senin izin bulnamasın...
İYİ FORUMLAR

DOMBIRA

Üye
17 Ocak 2016
125
0
TURKEY
Herkese merhaba.
Adım Mehmet, 16 yaşındayım.
Yeni katıldım fakat daha önceden takip ettiğim bir forumdu.
Peki daha önce neden üye olmadığımı sorarsanız,
yanlış hatırlamıyorsam üyelikler kapalıydı.
Bugün tekrar baktım ve ''Kayıt Ol'' butonunu
gördüğüm gibi aranıza katıldım.
Eminim burada iyi vakit geçirip ve sizlerin yardımı
ile kendimi geliştireceğim.
Hepinize iyi forumlar! :)

hoşgeldin kardeşim sanada iyi forumlar misyonu oku

Bay Robot

Yeni üye
28 Ocak 2016
19
0
Kırklareli
hoşgeldin kardeşim sanada iyi forumlar misyonu oku
Hoş bulduk, misyonu ve kuralları okudum teşekkürler. :)

İYİ FORUMLAR
Anladım o halde biraz daha dikkatli davranmaya çalışacağım bu konuda. :D Teşekkürler, iyi forumlar! :)
Düzenleme: İsim ve yaşı kaldırdım. :)

Son düzenleme:

Bay Robot

Yeni üye
28 Ocak 2016
19
0
Kırklareli
Merhaba hoşgeldin.
Merhaba, hoş bulduk! :)

Kalıcı olman Dileğiyle H.G
Forum ve Misyon Kurallarını okumayı unutma :)
Forum Kuralları
Misyon & Vizyon Kuralları
Hoş bulduk! Çoktan okumuştum teşekkürler. :)

Hoşgeldin kardeşim, kalıcı olman dileğiyle.. :)
Hoş bulduk! Teşekkürler. :)

hoş geldin kardeşim iyi forumlar
Hoş bulduk. Sizlerede! :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.