Selamün aleyküm arkadaşlar yeniyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
5 Tem 2013
60
0
Selamün aleyküm arkadaşlar yeniyim, aslına bakarsanız yeni sayılmam uzun zamandır takip ediyorum ama bu dönemlerde aktif üye olmaya karar verdim. C#,c++,delphi,VisualBasic dillerini çat pat biliyorum. Aralarından c# a daha çok aşinayım. Hack olaylarına pek girdiğim olmadı c# da bir kaç kez trojen yazmışlığım var. Yazılımlar üzerine yardım istiyebilirsiniz arkadaşlar. Hayırlı forumlar :)

1071malazgirt

Uzman üye
26 Haz 2015
1,781
8
Trafo
Dillerin bir tanesinde proflaş bence hangisi olduğu tamamen sana bağlı. Saydığın dillerin hepsi güzel diller. Hangisine yatkınsan ona yoğunlaş.

Aamiral

Yeni üye
12 Tem 2015
1
0
İstanbul
Bende yeniyim Programlama okuyorum program dilleri üstünde duruyorum yoğunluk c# tabi bu hacker işine çok ama çok hevesliyim günlerdir aylardır videoları izliyorum anlamaya çalışıyorum birkaç bişey öğrendim ama nerden başlıcam bilmiyorum..

LÜTFEN YARDIIMM EDERMİSİNİZZZZZ!!!!!!!

(Hoşgeldin bu arada)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.