Selamun aleykum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ademgebes

Yeni üye
11 Eki 2012
17
0
hatay
Arkadaşlar aranızda uzun süredir bulunuyorum. bu konuşma için geç kalmış olabilirim ama önemli olanın bunu yapmış olmam olduğunu düşünüyorum. uzun zamandır hack ile ilgileniyorum ama kendime hacker denilmesini + hacker kimligini kendimde bulmuyorum. burda çok değerli dostlarım bulunmakta başta By AYhan olmak üzere By Hakkı yada selamlarımı iletiyorum benim için önemli ve değerli insanlar. coderlik konusunda kendilerini geliştirmiş ve belli seviyeye çıkmış insanlardır. Fazla uzatmadan konuyu bağlamak istiyorum 21 yaşındayım hatay da yaşıyorum. otomotiv mezunu ve açıköğretim okumaktayım. 3 senedir hack alemindeyim ve bu süre içinde çok kaliteli insanlar tanıdım ve güzel vakitler geçirdim. herkese bol hackler..

rucuer2000

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,874
1
Aleyküm Selam hoşgeldin
açık söylicem selamun aleyküm yazdın diye sırf girdm selamı almak lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.