serial istek bolumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erman_5582

Yeni üye
11 Eki 2009
6
0
arkadaşım sana zahmet wondershare dvd copy serial bulabilirmisin okadar aradım kendim bulamadım bir tane buldum oda işe yaramıyor

powerHaci

Üye
31 May 2010
196
0
internette suruyle istersen sen kendi bak ve dene olan lari

yanliz arama yaparken serials diye bosluk birakarak sonuna ekle yaz

bulursun olmassa soyle cd lere bakacam olmasi lazim

erman_5582

Yeni üye
11 Eki 2009
6
0
Name: NiTROUS

s/n: 00222F0342D6E5

name: Free serials, cracks, code of games and hacking serial

sn: 00100928586436

Name: Zoom [REVENGE]

S/N: 00240C4C057CEB

birde bunlari dene olmazsa gine buraya eklerim kardes
-------------------------------------------------------------------------------------
arkadaşım ilgin için teşekkürler serialler işe yaramıyor kendim aşağıdakini seriali buldum o da işe yaramıyor aşağıdaki uyarıyı veriyor

License Email: [EMAIL="[email protected]

WOLSİN

Katılımcı Üye
21 Ara 2010
553
0
32
ADANA
dostum kaspersky 8.0 serial i bulabilirsen bana seni teşekkürlere boğarım. şimdiden teşekkürler

captain_10

Üye
8 Eyl 2007
90
0
Cisco Network Magic Pro v5.1.8354.0 seriall i lazım acil arkdaşlarr pc den sildimm ve yenıden yukledıkten sonra deneme sürümünü etkınleştırmıo ve serial istıor arkdaşlar yardım edersenız sevınırmm

amra_123

Yeni üye
11 Kas 2009
0
0
Deat Meet Lead

Kardeşim Deat Meet Lead diye bi oyun var şunun serial veya crak'ini bir türlü bulamadım bi bakıversen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.