serial istek bolumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

comrade13

Yeni üye
24 Şub 2012
0
0
VMware Workstation 7.1.2 aktivasyon kodu lazım eger yardımcı olursan çok çok sevinirim çok acil , saygılar...

orhan0625

Yeni üye
12 Şub 2012
7
0
arkadaşlar tekrar selam, şu gvz fretalk pro için bişiler yapabilecek babayiğit yok mu şuna bi el atsanız, bi yardımcı olsanız çok iyi olacak ya, namussuz programa dünyanın parasını istiyolar, fiyatı uygun olsa alacam ama fiyatta uçmuşlar. artık bi umudum burdaki profesyonellerde..Şimdiden ilgilene herkese teşekkürler

yalniz2007

Yeni üye
12 Şub 2012
0
0
Kop Optimizasyon diye bir program indirdim. www-no-tas-yon-com (araya - koydum lütfen reklam olarak algılamayın) isimli bir siteden demo versiyon yükledim şimdi lisans şifresini istiyor Kodu otamatik olarak veriyor {Kod numarası : 939549988PPN } Geçerli şifre girilince program otomatik olarak lisanlı olur diye bir ibare var. şimdiden teşekkürler

powerHaci

Üye
31 May 2010
196
0
yerli program serial ve keyi vermiyorum yabanci programlar icin istekde bulunun bu raralar yogunum zaman buldukca yardimci olacagim

CARLOS45

Yeni üye
13 Tem 2007
7
0
kardeş nod32 antivirüs 5.0.95.0 kullanıcı adı parolası varmı ya da virüssün minodlogin programı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.