serial istek bolumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emzar

Yeni üye
2 Eyl 2008
16
0
abibe bana adobe after effect 64 bit seriali lazim bulursan sevinirim simdiden tesekkur ederim

addam

Yeni üye
11 Tem 2008
19
0
kardşim eline saglık. bana idman 604 lazım ...birde avira nın key i lazım şimdiden tsk ederim. gözlerin dert görmez insallah.

anchovyts

Üye
18 Kas 2010
54
0
abi vestel marka laptobum var windows 7 ultimate yükledim ama kod istiyo acaba bana mesaj atabilirmisiniz kodları bir yardımcı olursanız çokk sevinirim şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar herşey için çok teşekürler

emre863

Yeni üye
13 Kas 2010
0
0
CardRecovery v5.20 buıld 0212 [evaluation version] arkadaslar bunun key serıa sını bulma sansımız varmı acaaba???????????????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.