Server Yedirme - Sosyal Mühendislik

Shackover

Katılımcı Üye
14 Eki 2014
830
1
Samsun
Arkadaşlar ilk önce facebook'ta bir sayfa açın HACK DERSLERİ diyerek yada benzer bi isimle arkadaşlarınızı davet edin ve gorunum.org adlı bir siteden puan kasıp sitenize beğeni yollatırın sayfayı büyütün bu arada bir kaç tane basit yöntem atın bir şeyler anlatın yani inansınlar gerçek bi hack sayfası olduğuna daha sonra durum atın facebook şifre kıran program yazıyorum bir tane hazır programlardan görüntü alıp atın onlar inansın daha sonra serverinizi oluşturun iki gün sonra serverinizi link haline çevirin programı yaptım indirin diyin ve atın virüsünüzü indirsinler kurban kasın :D

DİKKAT EDİLMESİ UNSURLAR​

Durumda attığımız ekran görüntüsündeki resimle aynı isimde bir server yapın icon ekleyin daha inandırıcı olsun diye virüs total koyun tabi yaptığınız virüsü değil bir programın ismini değiştirin virüsdeki adını koyun taratın ve linkle beraber virüs totalide verin insanlar daha inandırıcı gelir ve indirir

Sansar Salvo*

Kıdemli Üye
16 Eyl 2012
2,197
0
Şehri Aziz
Ne kadar kişi inanır tartışılır bence heleki sayfa bir hacker sayfasıysa insan hep şüpheyle yaklaşır bence en azından benim için öyle ava giderken avlanmamak isterim yani :)

kzyavc

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
801
0
Hocam bir iki tane program atar mısın güzel yöntemmiş beğendim

kzyavc

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
801
0
Arkadaşlar rat programı veya keylogger programı filen istemedim zaten bende var :D kullanıcıların ilgisini çekebilecek programlar istedim

Shackover

Katılımcı Üye
14 Eki 2014
830
1
Samsun
Arkadaşlar rat programı veya keylogger programı filen istemedim zaten bende var :D kullanıcıların ilgisini çekebilecek programlar istedim

He şimdi anlaşıldı :D bunun için mesela siteye index basma programı göster yada facebook brute force diye yap forumda bakarsan bir çok konu var indir o programın kısacık bir videosunu çek daha sonra program linkine çektiğin videodaki programın adını verip yayınla :D 100 kişi aktifse sayfada yine en az bi 20-30 tanesi indirir

kzyavc

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
801
0
Saol hocam intifadaya filen baktım bir türlü sayfa beğeni hilesi yapamadım bilmediğim bir nedenden token almıyor özelden kullandığınız sitenin linkini atar mısınız

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.