Sessiz THT

BerQueen

Uzman üye
16 Tem 2014
1,606
0
Karaköy
İyi Geceler arkadaşlar son ve önemli bir görüşmeden sonra kendimi 24 saatlik bir uykuya dalacağım o dalış öyle bir dalış olacak ki..... aqero Abinin usrarı üzerine 48 saat uykusuzluk deneyim iptal edildi

Uykuya dalmaya yakınken bir yere saati yaz ziyaretçi mesajlarına veya bu konuya .d Uyanınca THT ye girdiğinde anlarız zaten :D

K4RDAN4DAM

Uzman üye
22 Mar 2015
1,675
5
YOK
O kadar insan öldü bilgisayar başında , Hiç mi Haber İzlemediniz ?

Kalp Krizi Geçirebilirsin, Kendine Dikkat Et..

vatansevr

Katılımcı Üye
23 Haz 2015
328
0
11 redbull mu kardeş başına bir şey gelebilir o kadar redbull nelere neden oluyo sen bilmiyomsusun :(
dikkat et lütfen

White Fox`

Uzman üye
6 Ara 2009
1,687
8
Tokyo
Sen 24 tane redbull içen adamın videosunu izlememişin anlaşılan 11 tane redbull içtiğine göre bence bir izle. :)

Cave-Man

Kıdemli Üye
21 Nis 2015
3,120
0
Lüksemburg
11 redbull mu kardeş başına bir şey gelebilir o kadar redbull nelere neden oluyo sen bilmiyomsusun :(
dikkat et lütfen

Sabah 10 Akşam 9 'a Kadar Burdayım :) Sıkıntı Olursa Haber Et Onderpants :)

O kadar insan öldü bilgisayar başında , Hiç mi Haber İzlemediniz ?

Kalp Krizi Geçirebilirsin, Kendine Dikkat Et..

Uykuya dalmaya yakınken bir yere saati yaz ziyaretçi mesajlarına veya bu konuya .d Uyanınca THT ye girdiğinde anlarız zaten :D

Arkadaşlar abartıyorsunuz yahu ne olacak RedBulldan. Hem orası Türkiye burası Lëtzebuerg/Lüksemburg. Burada 16 yaşda legalise olan uyuşturucu ve alkolden ölmeyen çocuklar var bir sürü. Uykusuzluk mu? Demin de uyuyamıyordum zaten kitap okuyordum... 34 saat oldu. 11 Redbull içmiştim. Bir LSD almıştım. Hala ayaktayım Elhamdülillah. Kötü birşey olursa anlatırım :D

Sen 24 tane redbull içen adamın videosunu izlememişin anlaşılan 11 tane redbull içtiğine göre bence bir izle. :)

Youtube da ise izleyici çekmek içindir

ZipKa

Katılımcı Üye
15 Eki 2014
828
0
Abu Dabi
Oruç tutuyoruz iftara gidicekler olabilir yorgun düşenler olabilir normal o saatlerde boş olması :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.