Sevgi?

Angel of savior

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
848
8
Germany
Gönül birine konunca, birine aşık olunca, insan başkasını sevemiyor. Birine aşık oldum deliler gibi. Bütün cesaretimi toplayıp bir gün açıldım. Ama o çok saçma bir nedenden dolayı beni rezil etti, dalga geçti binlerce insanın karşısında. Utandım 3 hafta evden çıkmadım, ölümle yüzyüze geldim. Ama babasız olduğum için bakmak zorunda kaldığım annem ve kardeşlerim olduğunu hatırladım. O zamandan sonra kimseyi sevmedim. Sevgiden uzak durdum. 4 sene oldu bana o 1 adım gelseydi ben ona herşeyi unutup koşarak giderdim. Kimse bana sevgiden bahsetmesin..
Aynı olayı bende yaşadım anlatmak istememiştim belki anlamazsınız
diye

xother4

Katılımcı Üye
10 Şub 2019
279
1
/home
Bence doğru kişiyi bulmakla alakalı.Yada akıl ile sevmeyi bilmeli

DVDXCtSX0AYBAvC

xother4

Katılımcı Üye
10 Şub 2019
279
1
/home
arayış içindeki kimse eksiktir yanlış değil.kalbindeki boşluğu arar.eksiği ne ile doldurduğunuza bakar.

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
325
Sevgi,aşk vs duyguları sizi yıpratır merhamet duygularınız yanlışa iter duygusal davranmak yerine mantık daha iyidir duygusuzluk sizi daha disiplinli yapar daha geniş çaplı düşünmenizi sağlar. Ufak tavsiye olsun :)

Warez7

Uzman üye
19 May 2018
1,425
5
P1Sp0r0
Eline sağlık hocam güzel bir konu açmışsın. Rumexus
Duygusuzluk demeyelim de belli bir süre ruhumuzu dinlendirmek diyelim biz ona çünkü duygusuz kalamaz hiçbir insan.

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
325
P1Sp0r0
Eline sağlık hocam güzel bir konu açmışsın. Rumexus
Duygusuzluk demeyelim de belli bir süre ruhumuzu dinlendirmek diyelim biz ona çünkü duygusuz kalamaz hiçbir insan.

Bi nevi öyle aslında demek istediğim size yoğun duygular yaşatan şeyler mesela aşk kalıcı değildir veyahut para kalıcı değildir bunların bitimi sizi üzer o yüzden uzak kalmak daha iyidir :) tabi herkesin hayatı aynı değil umarım hepiniz mutlu, huzurlu ömürler yaşarsınız.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.