Sevgililer günü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

shadowwattack

Uzman üye
21 Ağu 2017
1,958
0
Nereye
Sevgililer Gününde sevgilimden ayrılmıştım fgdfgsd

:RpS_scared: Çok üzüldün mü?

Böyle günlerden nefret ederim :) illa ki hediye almaya gerek yok diye düşünüyorum. Güzel bir şiir yanında olman yeterli olur bence (;

Olabilir aslında Teşekkür ederim.

Ayıcık gibi şeylerin modası geçti dostum sana tavsiyem bi kutuya sevdiğini dile getiren küçük notlar yaz ve çikolatalarla doldur o kutuyu kolye veya aynı kazaktanda yapabilirsin sanayeryok dostumun dediği gibi :)

Sınıfta dalga geçen olmazmı :D

Kardeşim Sonunda Üzülürsün kimse kabul etmemezlik yapmaz zaten ama bence uzak dur 2 yıl bi kızla çıktım harcagım parada degilim kızla ayrıldık ayrıldıgımız 1. gün biriyle sarılıp fotograf attı ben kıyamıyordum ona sarılmaya elini tutmaya ama elin oglu kolunun altına aldı kızı bende baktım :d bu işlerden uzak dur kardeşim yaşın kaçtı ?

:RpS_mad: Dostum nasıl dayanıyonuz ya :( Yaş 14​

Mascoderc

Uzman üye
2 Eki 2017
1,485
0
Nasa
:RpS_mad: Dostum nasıl dayanıyonuz ya :( Yaş 14[/CENTER][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]

14 bide gençsin ben 19uma basıcam kardeşim hayallerine oynarlar hergün girip müslüm gürses dinlersin uzak dur.

Integin

DeDe
19 Mar 2017
2,572
21
Ötüken
1 Site Hackle
Zone kaydını kzın adına al ilk hackiniz olsn

bi grafik yap
index tasarla
birlikte THT ye yararlı konu acın
Cıktıgınız Günün sayısını Teşekkür etti sayısına eşitle ;)

HyltMan

Üye
8 Ocak 2017
156
0
Böyle günlerden nefret ederim :) illa ki hediye almaya gerek yok diye düşünüyorum. Güzel bir şiir yanında olman yeterli olur bence (;
haklısın valla :)

:RpS_mad: Dostum nasıl dayanıyonuz ya :( Yaş 14[/CENTER][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

14 bide gençsin ben 19uma basıcam kardeşim hayallerine oynarlar hergün girip müslüm gürses dinlersin uzak dur.
[/QUOTE]
2 senedir sevgilimdem ayrıldığım için yaşama umudum kalmadı neşet ertaş ve müslüm babayı dinlemekten ciğerim yandı be :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

FHeaD

Uzman üye
17 Nis 2015
1,387
1
Kardesim kiza acilmamissin. Simdi sen o kiza ne alirsan al kizin cevabi onemli hediyenin guzelligi degil zaten senden hoslaniyorsa her turlu hediyeyi begenir ama yok sevmiyorsa zaten araba bile alsan cop kadar degeri olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.