Sevgiliye Hediye

kadirengin

Katılımcı Üye
30 Haz 2015
412
0
Merhaba Arkadaşlar Sevgilime Bir Video Yapıyorum Doğum Günü İçin Çevremdeki İnsanlara 5 saniye flan video çekmesini istiyorum Dogum Günün Kutlu Olsun Vs tarzı videolar çekiyolar atıolar şuan 16 Tane Oldu hedefim 500 flan nasıl yaptırabilirim ?

HocaXD

Uzman üye
18 Mar 2017
1,875
0
Roma
Dostum bugün ayın 20'si Galiba kız arkadaşının doğum günüde ayın 20'sinde falan diyelim ki kız arkadaşın 23 Haziran doğumlu 23 kişi olsa daha anlamlı olur bence :) veyahut Haziran 23 yılın kaçıncı günü işte sallıyorum 200'üncü günü 200 kişiye çektir bir erkek olarak bana yapsan ben bile teklifini kabul ederdim :trl (Çok romantikim beee :) ) Neyse burası sana kalmış bir şey kişi sayısını da sokak röportajı tarzı bir şey ile insanlara yaptırarak bu sayıyı artırabilirsin.

HocaXD

Uzman üye
18 Mar 2017
1,875
0
Roma
insanlara söyleyemem be utanırım :D

Şöyle bir diyalog ile yapabilirsin işi

A: Ödül kazanmak ister misiniz? Ödülü kazandığınızda öğreneceksiniz ve çok büyük bir ödül.

B: Evet, ödül kazanmak isterim ne yapmam gerekir?

A: "Ali Ayşeyi Seviyor" Der misiniz kameraya karşı?

B: Ali Ayşeyi Seviyor...

A: Tebrik ederim ödülünüz sevenlerin arasını yapmaktı buda büyük bir sevaptır mahşerde kullanmak üzere :trl

Şeklinde bir diyalog ile halledebilirsin bence çok utnamazsın böylede :trl

SCoRPi-10

Uzman üye
3 Nis 2009
1,107
0
K.maraş
Şöyle bir diyalog ile yapabilirsin işi

A: Ödül kazanmak ister misiniz? Ödülü kazandığınızda öğreneceksiniz ve çok büyük bir ödül.

B: Evet, ödül kazanmak isterim ne yapmam gerekir?

A: "Ali Ayşeyi Seviyor" Der misiniz kameraya karşı?

B: Ali Ayşeyi Seviyor...

A: Tebrik ederim ödülünüz sevenlerin arasını yapmaktı buda büyük bir sevaptır mahşerde kullanmak üzere :trl

Şeklinde bir diyalog ile halledebilirsin bence çok utnamazsın böylede :trl

Sen hangi şarkıyı söylüyorsun ha. :trl

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
uğraşmanı hiç tavsiye etmiyorum artık klişeleşti bu tarz şeyler bir özelliği kalmadı ama yine de sen bilirsin :)

gWyJa5.jpg

MTTK

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
944
0
bence fazla olması değil 10 tane 1 tl lik madeni param var veya 1 tane 10 luk kağıdım var aynı mantık önemli olan video çektirdiğin kişilerin hayatınızdaki yerleri :D

Kingof1453

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
981
10
Dostum bugün ayın 20'si Galiba kız arkadaşının doğum günüde ayın 20'sinde falan diyelim ki kız arkadaşın 23 Haziran doğumlu 23 kişi olsa daha anlamlı olur bence :) veyahut Haziran 23 yılın kaçıncı günü işte sallıyorum 200'üncü günü 200 kişiye çektir bir erkek olarak bana yapsan ben bile teklifini kabul ederdim :trl (Çok romantikim beee :) ) Neyse burası sana kalmış bir şey kişi sayısını da sokak röportajı tarzı bir şey ile insanlara yaptırarak bu sayıyı artırabilirsin.
Dostum sevgilisinin doğum günü ayın 1. günü veya 30. günü olan ne yapsın :D.

Kingof1453

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
981
10
Merhaba Arkadaşlar Sevgilime Bir Video Yapıyorum Doğum Günü İçin Çevremdeki İnsanlara 5 saniye flan video çekmesini istiyorum Dogum Günün Kutlu Olsun Vs tarzı videolar çekiyolar atıolar şuan 16 Tane Oldu hedefim 500 flan nasıl yaptırabilirim ?
Dostum 16 iyidir kız arkadaşın la beraber 500 taneyi izlemekten sıkılmicakmısınız?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.