Şeytani İkiz Saldırısı Kablosuz Ağ Hacking / Pentester

Pentester

Özel Üye
8 Eyl 2016
1,646
998
Kablosuz ağlara yönelik yapılan saldırı yöntemlerinden olan şeytani ikiz saldırısı bu video da anlatılmıştır. Video kanal ortaklarımdan İlker Ertuğrul arkadaşıma aittir.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=wPrzNw87-e8[/ame]

By Neferian

Katılımcı Üye
1 Tem 2018
495
100
Anlatim güzel olmuş. Sende aracı olduğun için ikinizinde eline ağzına sağlık dostum

kinq23

Üye
18 Ağu 2007
136
0
bugün yarın linset yapicam ilk kez
merak ettiğim bi husus var
şimdi orjinal ağdan düşürüp sahte ağ oluşturduğumuzda
kullanıcı sahte ağa şifre girebilir %50 olasılıkla tarayıcıya "lütfen şifrenizi giriniz" tarzı bir sayfa çıkarmayı herkes yemez bence bunu kaldırabilir miyiz?
bana göre zaten yeteri kadar güçlü bi olasılık %50
kendi custom sayfamızı yapabiliyormuyuz peki içine İSS logosu fln koyup?
evil twin yöntem çok iyi tabiki belkide en iyisi en zahmetsizi

Harbiye

Yeni üye
20 May 2019
19
1
bugün yarın linset yapicam ilk kez
merak ettiğim bi husus var
şimdi orjinal ağdan düşürüp sahte ağ oluşturduğumuzda
kullanıcı sahte ağa şifre girebilir %50 olasılıkla tarayıcıya "lütfen şifrenizi giriniz" tarzı bir sayfa çıkarmayı herkes yemez bence bunu kaldırabilir miyiz?
kendi custom sayfamızı yapabiliyormuyuz peki içine İSS logosu fln koyup?
evil twin yöntem çok iyi tabiki belkide en iyisi en zahmetsizi
Yapabilirsin tabii video da nasıl değiştirileceği anlatılıyor

Belvando

Üye
3 Haz 2017
249
15
Mantı V2

Garip bir huyumdur bu tarz şeylere değinmek.

Videoda da yapılan bir hata, olasılık belirtme.
Bu tarz sosyal mühendislik saldırıları olasılığı hesaplanamayacak kadar değişkendir.
Çünkü hiçbir denek öncekiler ile aynı olmamasından ötürü herhangi bir şekilde %50, 2-3 kat, vb. kullanımlar tamamıyla yanlıştır, tavsiye edilmez. :ehiste

Pentester hocamada bu videoyu paylaştığı için teşekkürümü iletiyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.