Sızma Testleri SHA 1 Mysql Şifresi Nasıl Kırılır ?

Sun Tzu

Katılımcı Üye
20 Nis 2019
272
1
Chinese
Merhabalar,
Ben SQL Açığı ile Çoğu DB'lerden Admin Bİlgilerini Çekiyorum fakat her zaman şifreyi direk vermiyor.

e742c63f03ab602f2b38433ffc28b5145ba1332d

Böyle bir şifre elimde bunu nasıl kırıcağım bilgisi olan varsa açıklayabilir mi?
Teşekkürler, İyi Akşamlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
152
New World
Cevap: SHA 1 MySQL Şifresi Kırma

Merhaba,

Size yardımcı olmak adına zevkine deneme yapıyorum. İnternet hızınız iyi ise "dline.com.tr" adresinden sizde çözebilirsiniz;

Henüz Devam Ediyor...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.