Sha512 li dosya hangi program ile açılır ?

berat0534

Üye
17 Nis 2015
238
0
SHA512 Lİ DOSYA HANGİ PROGRAM ile AÇILIR

Elimde sifresi var ama hangi programla açacağımı bilemediğimden açamıyorum

Teşekkürler .

Son düzenleme:

berat0534

Üye
17 Nis 2015
238
0
benimki 5 gb olduğu için paralı üyelik istiyor acaba pc ye indirebileceğim program var mıdır ?
Kusuruma bakmayın yabancıyım bu konulara o yüzden soruyorum

berat0534

Üye
17 Nis 2015
238
0
SHA512 li dosyanın sifreside var fakat açamıyorum not defteri filan açmıyor programı

Elimde sifresi var ama hangi programla açacağımı bilemediğimden açamıyorum.

JihXela

Üye
8 Ocak 2017
173
0
İnan benim konu hakkında hiç bir fikrim yok. Googleye yazdım ve çıkan sonuçları biraz araştırdım. Biraz daha bakıyım belki işe yarayan birşeyler bulurum. İyi forumlar!

Düzenleme: File view pro ve corel draw shader programlarını denermisiniz bulduğum sonuçlar bu iki programın dosyayı açması gerektiğini yazıyor :)

Son düzenleme:

Ryan52

Üye
22 Şub 2012
194
0
eminim açacaktır bunlara da büyük gelirse wordlistlere özel text editörler var onları dene wordlistler genellikle 5 gb olduğu için sorunsuz açarlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.