Shell Atılmış Siteler Bu Konu Altında Paylaşılacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

x1x1pezo1x1x

Kıdemli Üye
5 Haz 2015
2,378
2
cehennem
nissan shell.

Kod:
http://www.nissan-almasaoodautomobiles.com//a/a/a/a/a/nissan/juke/a1/b1/b2/b3/b4/sfqg/qaeghdh/qeadg/gqaed/qedgahqadf45h1b.php

DjTaleh

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
475
0
Baku
ya ne kadar soyleyeceyiz shell yolunu silmeyin insanlar faydalansin diye bizler arariz shell sokariz sizler silersiniz

gercekden lamersiniz bunlari anlamaniz gerek kardesim silmeyin shell yolunu THT aziyyet cekmez bu yontemde :D

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,927
3
485
85
u bilmiyorum maalesef
ya ne kadar soyleyeceyiz shell yolunu silmeyin insanlar faydalansin diye bizler arariz shell sokariz sizler silersiniz

gercekden lamersiniz bunlari anlamaniz gerek kardesim silmeyin shell yolunu THT aziyyet cekmez bu yontemde :D

daha yeni google yi hackledim diye dolanan sen değilmiydin ?
ahhah üstüne ben hacklemişmi oldum :D
404 not found ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.