Shell Hakkında Bilgi | File İclude Nedir ? Nasıl Uygulanır |

sagdangel

Yeni üye
20 Ocak 2009
2
0
Warning: include(/FastTemplate.php3) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home2/thehxc/public_html/punkornot/admin/config_settings.tpl.php on line 2

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/FastTemplate.php3' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home2/thehxc/public_html/punkornot/admin/config_settings.tpl.php on line 2

Fatal error: Class 'FastTemplate' not found in /home2/thehxc/public_html/punkornot/admin/config_settings.tpl.php on line 3

bu hatalra benden mi kaynaklanıyor yoksa sitede RFİ yokmu ?

|€€E|

Katılımcı Üye
7 Kas 2008
661
0
Giresu Tirebolu
burak ilk önece bir host al ve o hostunu ftpsine bi tane sheel at ve path yazan yere kurallar berabewrinde yerleştir enter ve devam ssna önereceğim bendava host =funpic.org

NaughtyBoyz

Yeni üye
18 Ocak 2009
13
0
Bayrampaşa
Es-Selamun Aleykum dostlarım,

Benim bir kaç sorum olucak şimdi ;

1. Bir siteye nasıl shell atarız ?
2. Kendi shell sitemizi nasıl alırız veya nerden buluruz ( ya da kullanacağımız alternatif)
3.Söylediğin dosyaları indiremiyorum Nod32 bırakmıyor ne yapabilirm?

¿__Ms-DoS__?

Katılımcı Üye
19 Mar 2009
290
0
30
Trabzon
ayrıntıLı döküman gerçekten beğendim shell açıkLarına ilk defa bakıyorum bişiLer öğrendim saoLasın güzeL PayLaşım...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.