Shell Hakkında Bilgi | File İclude Nedir ? Nasıl Uygulanır |

umutcix

Katılımcı Üye
19 Eki 2010
594
0
Nereye xDé
dostum güzel paylaşım ellerine sağlık :D

1.bütün bunları yaparken hngi programları kullanıyoruz
2.roo-t nedir ne işe yarar
3-romayı kim yaktı laa :D:D

thebossturk

Yeni üye
13 Tem 2007
41
0
Fransa / Castres
tskler cok saolda sinifta kaldim valla ben bunu nasil yapcam shell i kendi bi siteme attim ondan sonra nasil bir siteye yapcam diyelimki su ornek.com diye bi siteyi hacklemek istedim :D nasil yapcam kii ??

Charpce

Katılımcı Üye
23 Eki 2011
354
0
Herşeyi Anladm bir şunu anlamadım Bu indirdiğimmiz Dosyayı nasıl Kullanacaz ne şekilde Yardım ederseniz Çok sevinirim

Cipralex

Üye
6 Ağu 2011
61
0
KIS11 kullanıyorum güvenlik için. Korumayı duraklattığımda bile temizleme yapıyor. Alternatif birşey önerebilir misinz?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.