Shell Hakkında Yardım

DemirKurt

Yeni üye
9 Ağu 2015
25
0
Antalya
Arkadaşlar merhaba. upload yöntemiyle siteye atabileceğim bir shell verebilir misiniz ? Ayrıca bu shell i kendim editleyebilir miyim ? PHP ve HTML bilgim var.

Pandaa

Uzman üye
6 Tem 2015
1,412
0
Kardesim shelleri bu siteden bula bilirsin r57shell.net
upload ede bilirsin istedigin shelli ama bazi sitelerde olmuyo bazilarinda php kabul etmiyo o zaman onun formatini .gif cevirmen gerek Iyi Forumlar

sports16

Katılımcı Üye
11 May 2014
916
2
Chmod 777
Panda Keşke Şu gif İşini Açıklasaydın Arkadaşa...Kardeşim Bazı Siteler Php kabul etmiyor bunun için ise sheli metin belgesi olarak açıp şu kodu GIF89;a shelin içindeki kodların en üstüne yazıcaksın ve kaydedip çıkacaksın ondan sonra ise shelin adını:

örnek.gif.php olarak düzenliyeceksin umarım yardımcı olmuşumdur....

Pandaa

Uzman üye
6 Tem 2015
1,412
0
Panda Keşke Şu gif İşini Açıklasaydın Arkadaşa...Kardeşim Bazı Siteler Php kabul etmiyor bunun için ise sheli metin belgesi olarak açıp şu kodu GIF89;a shelin içindeki kodların en üstüne yazıcaksın ve kaydedip çıkacaksın ondan sonra ise shelin adını:

örnek.gif.php olarak düzenliyeceksin umarım yardımcı olmuşumdur....
Kardeş zaten yazmışım formatını gif olarak değiştirsin anlamasa sorardı ben hep derim anlamayanlar Özelden Ulaşa bilirler

DemirKurt

Yeni üye
9 Ağu 2015
25
0
Antalya
Teşekkürler sağolun THT Ailesi :)

Edit: Ne yaptıysam shelli upload edemedim her seferinde invalid file yazısı alıyorum normal resimler yükleniyor onda sıkıntı yok ama shelli yükleyemedim bi türlü alternatif bir yok önerebilecek varmı ?

Son düzenleme:

Davatov

Katılımcı Üye
25 Nis 2014
439
0
THT City
Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.