Shell Hakkında .

IDEATHI

Katılımcı Üye
2 Tem 2015
998
0
Şanlıurfa
Arkadaşlar Bi Site Var Siteye İstediğimi Upload Ediyorum Ama Shell Upload Edip Girdiğimde Sheli Çalıştırmak Yerine Tekrar İndiriyor . Site Php .
Shell Olarak Php De Denedim Asp De .

Siteye Upload Ederken Uzantı Fark Etmiyor .

Moderatör tarafında düzenlendi:

IDEATHI

Katılımcı Üye
2 Tem 2015
998
0
Şanlıurfa
Hocam Farklı Sitelerde Denedin mi?
Ya Sunucu Alakaldır.
Ya Shell Alakalıdır.
Ya da Taraycı.

Bu Üçünü Değiştir Tek Tek :)

Şuan Hedefim Bu Site Sunucuda Mass Yepmayı Deneyeceğim Site Hariç Hepsini Değiştim .
Html İçine Php Shell Gömmeye Çalıştım Ama Düzgün Çalışmadı Abuk Subuk Çalışıyor.
Düzgün Gömen Varsa Atabilirmi ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.