Shell jpg Yapıp Atıyorum Olmuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tekdost22

Katılımcı Üye
23 Mar 2008
278
0
Arkadaşlar bi sitenin admin girişine aldım resim upload bölümünden c100 ve r57 c100.php;.jpg yaptım olmadı c100.php.jpg yaptım yine çalıştıramadım bu işlerede daha dün başladım (bi siteyede shell attım ama shell den index.php bulamıyorum bu farklı site ) bana bi yardım edecek arkadaş varmı uzantıda mı bi hata yapıyorum acil desteğinizi bekliyorum

tekdost22

Katılımcı Üye
23 Mar 2008
278
0
upload yapıyorumda jpg olarak ama çalıştıramıyorum acaba shell in bulunduğu yermi yanlıs yazıyorum eğer öyle ise sitede nerde olduğunu nasıl bulabilirim bide bi sitenin admin girişini aldım içerisine girdim ama sitede shell yükleyebileceğim hiçbiyer yok nası bi yöntem uygulayabilirim

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
Öncelikle Upload ettıgın alan jpg ve gıf formatını desteklemesı lazım.Destekliyorsa zaten senin shelli çalıştırman için ayrıyeten bir şey yapmana gerek yok.Bence sen Shelli'in yüklendiği konumu doğru yazmıyorsundur.

evillord

Uzman üye
7 Tem 2009
1,558
0
Kod aklın di
GIF89;a shelin basına bu kodu ekledinmi ? ,
onun haricinde yetkili biyer hariç upload edersen calıstramazsn örneğin resim upload sitelerine shell at yüklersn ama calstramazsn onun gibi bi yermi acaba =?

tekdost22

Katılımcı Üye
23 Mar 2008
278
0
GIF89;a eklemedim başına fakat site üvn. sitesi sadece ana sayfada görünen resimler bölümü var oraya upload var bende oraya upload ediyorum site çin sitesi birde ayrıyetten elimde bi site daha var admin giriş bililerini aldım fakat sitede hiç bişey uploadlayacak yer yok yada sheel kodunu atabileceğim buraya nası sheel atabilirim

hayal-et06

Uzman üye
23 Ağu 2011
1,081
16
ankara
aynı mı bilmiyorum ama avatardan index atıyorum bende. avatar özellikler url kopyala yeni url yapıştır site hacked. bu basit olanı ama aynımı bilmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.