Shell nasil atilir index nasil siteye basilir fotorafi varmi?

24 Mar 2022
63
23
Selam linuxda metasploit meterpreter bir siteye nasil shell index atilir bilgisi olan varsa biri yardim etsin nasil yapilir nasil kullanilir shell nerden indirilir? shell basma asamasini index basma asamasina kadar genis bilgi bana yardim etmenizi rica ediyom fotoraflarla paylasib yardim etsin....Kali linux metasploit ve baska tools varsa nasil yapilir bir rica genis sekilde bana yardim etsin fotoraflar olsun?

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,312
4,769
Selam linuxda metasploit meterpreter bir siteye nasil shell index atilir bilgisi olan varsa biri yardim etsin nasil yapilir nasil kullanilir shell nerden indirilir? shell basma asamasini index basma asamasina kadar genis bilgi bana yardim etmenizi rica ediyom fotoraflarla paylasib yardim etsin....Kali linux metasploit ve baska tools varsa nasil yapilir bir rica genis sekilde bana yardim etsin fotoraflar olsun?
Bu konu burada anlatılabilecek kadar kısa değil ancak forumda bu konuyu anlatan kaynaklar var.

'CaptainKanka

O Şimdi Asker!
14 Eki 2012
1,683
1,263
localhost/admin.php
ihtiyacınız olan kategoriyi ve konulardan birini buraya bırakıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.