Shortener Link Exchanger Tarzı Site Arıyorum ?

118baran

Üye
15 Eyl 2018
51
0
Öncelikle Merhaba Değerli THT Forum Üyeleri,

Başlıkta belirtiğim gibi "Shortener Link Exchanger" Scirpt Arıyorum. Sitenin ne işe yaradığını anlatayım,

1.Link.tl, ad.fly, tr.link, gibi para kazandıran sitelerden link alıp sisteme ekliyoruz.

2. Bizde sisteme kayıtlı olan başka Para kazandıran linklere otomatik tıklıyoruz.(Tam puan kazanmak için para kazandıran linkte yönlendirilen sayfada belli bir kod var o kodu alıp sisteme ekliyoruz böylelikle 1 puan kazanıyoruz.)

3. Kazandığımız puanlar ile sisteme kayıtlı olan diğer kullanıcılar bizim sisteme eklediğimiz para kazandıran linklere yöneliyor.

Böylece Karşılıklı GÜVEN içinde para Kazanıyoruz. Yani ne kadar sistemdeki linkleri tıklarsanız sistemdeki diğer üyeler sizin linklerinize tıklıyor.

Rıcam şu bu tarz bir script var mı ? İnternette böyle bir kaç site var lakin script olarak bulamadım github'tada yoktu yanı kısacası bulamadım.

Varsa bilen arkadaşlarım yardım edebilir mi ?

118baran

Üye
15 Eyl 2018
51
0
Tam aradigin script bu sitede tikla. ücretli ama bence fiyati gayet uygun. Yok bedava ariyorum diyorsan traffik exchange scripti bulup biraz editler istedigin sisteme uygun hala getirebilirsin.

Eyw Hocam idare eder irtibarta geçtim teşekkürler

Msj için Teşekkürler Hocam ama bunlar çok karmaşık ve basit kalmış

Konu Güncel +++

Moderatör tarafında düzenlendi:

heyecan85

Uzman üye
9 Tem 2015
1,466
4
Tam aradigin script bu sitede tikla. ücretli ama bence fiyati gayet uygun. Yok bedava ariyorum diyorsan traffik exchange scripti bulup biraz editler istedigin sisteme uygun hala getirebilirsin.
Konuya daha sonradan misafir ya da üyeler girerse diye söylüyorum bu tür warezlere para vermenize gerek yok adam googleden bulmuş editlemiş hepsi bu, bu script daha 2017 yılında paylaşıldı sürekli sürüm güncelleniyor. adlink.fly scripti diye nulled olarak araştırın google de ücretsiz bulabiliceksiniz zaten

118baran

Üye
15 Eyl 2018
51
0
Konuya daha sonradan misafir ya da üyeler girerse diye söylüyorum bu tür warezlere para vermenize gerek yok adam googleden bulmuş editlemiş hepsi bu, bu script daha 2017 yılında paylaşıldı sürekli sürüm güncelleniyor. adlink.fly scripti diye nulled olarak araştırın google de ücretsiz bulabiliceksiniz zaten

Hocam burada sadece linkler kısaltılıyor diye biliyorum. Karşılıklı linkler tıklanmıyor herhalde

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.