Siber güvenliğe nasıl başlarım

BinaryBey

Yeni üye
13 Kas 2023
6
5
Merhaba, Siber güvenliğe başlamak istiyorum araştırmalar yaptım ama fazla bilgi kirliliği olduğundan kafa karışıklıkları oluyor. Nerden başlamalıyım, Nereden öğrene bilirim, Bazı temel bilgilere ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim

[]Sadrazam[]

Yeni üye
29 Ara 2022
45
4
Python
ben sana atıl hocanın bu kursunu öneririm en baştan her şeyi anlatıyorhemde o kadar pahalı olduğuna bakma atıl hocanın discord sunucusu olan academy club da indirim kodları yayınlıyor bununla birlikte dah makul bir fiyata alabilirsin (bu kadar reklam yaptığıma bakma hiç bi para kazanmıyorum sadece kursunu sevdiğim için)

halvdan

Üye
17 Şub 2021
105
37
ben sana atıl hocanın bu kursunu öneririm en baştan her şeyi anlatıyorhemde o kadar pahalı olduğuna bakma atıl hocanın discord sunucusu olan academy club da indirim kodları yayınlıyor bununla birlikte dah makul bir fiyata alabilirsin (bu kadar reklam yaptığıma bakma hiç bi para kazanmıyorum sadece kursunu sevdiğim için)
bu kurs'u hic onermem cunku kursda yaptigin bir cok sey cok eski.adam network'u ogretmeden network saldirilari yapiyor bu dogru degil

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,321
4,775
Merhaba, Siber güvenliğe başlamak istiyorum araştırmalar yaptım ama fazla bilgi kirliliği olduğundan kafa karışıklıkları oluyor. Nerden başlamalıyım, Nereden öğrene bilirim, Bazı temel bilgilere ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim

kst132

Basın&Medya Ekibi Asistanı
12 Haz 2023
952
596

BinaryBey

Yeni üye
13 Kas 2023
6
5
Tesekkurler
Merhaba,
Siber güvenlik için yol haritası!
Bu konu yardımcı olacaktır.

İyi forumlar.

H@cked BaBy

Medyanın Yıldızı
28 Haz 2023
2,478
1,044
Arkana bak

🗿

invisible blood

Uzman üye
15 Eyl 2023
1,177
443
Buyrunuz;

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.