Siber Kimlik Oluşturan Program

alismsk234

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
761
3
Herkese merhaba THT üyeleri bu gün forumda Siber Kimlik ile ilgili konu gördüm bende program yazayım dedim programı herkes geliştirebilir.
Programdan 1 fotoğraf:

5CXhpQ.jpg

İNDİRME LİNKİ
GİTHUB LİNKİ
VİRUS TOTAL

"Kayra

Uzman üye
10 Ara 2017
1,666
214
AK-47
program isimlendirme boy ve sevdiği şeyler gibi bilgileri neye göre veriyor belirli bir data varmı

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,650
78
MARS
Seçenekleri artırmak, olasılıkları düşürmek için api kullanabilirsin.

Ve ŞURADA
soru.upper() == 'K' veya
soru.lower() == 'k'

kullanabilirsin.

Son düzenleme:

n30phyt3

Yeni üye
28 Mar 2020
35
0
Py_BytesMain
Hocam Turk-Arat programına yeni özellikler ekliyorum ekleyince pull request atacağım bu da iyi fikir eline sağlık, ayrıca aslında resim olarak kimlik kartı falan bastırsa süper olur, onu da ekleyebiliriz aslında birlikte çalışırsak

alismsk234

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
761
3
Hocam Turk-Arat programına yeni özellikler ekliyorum ekleyince pull request atacağım bu da iyi fikir eline sağlık, ayrıca aslında resim olarak kimlik kartı falan bastırsa süper olur, onu da ekleyebiliriz aslında birlikte çalışırsak

Olabilir şu ders işi olmazsa daha çok ilgileneceğim ben telegram adresimi bırakayım yinede : özelden iletirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

MendeburMarul

Katılımcı Üye
17 Haz 2020
659
0
Andromeda
Hocam uzun süredir takip ediyorum programlarınızı. üstteki Yeşil Siber Kimlik Oluşturucu Yazısını nasıl yapıyorlar anlamadım Uygulamamı var bunun için? sitemi?

MendeburMarul

Katılımcı Üye
17 Haz 2020
659
0
Andromeda
Merhabalar. Kullandım ve Yetersiz olduğunu gördüm. bilgiler çok karmaşık geliyor bazı kişilerin buna inanması imkansız. boy 1.67 kilo 80, inanç şii

Geliştirmek için izin istiyorum.

SiyahYunus

Katılımcı Üye
4 Ocak 2020
560
2
Çok çok çok acemi bir program olmuş. Fikrimce. Çok çok gelişmesi lazım ama emek var daha iyilerini yapman dileğiyle emeğine sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.