Siber Robin Hoodçuluk

kadiryigit

Yeni üye
28 Ocak 2016
16
7
Aklımda bir fikir vardı uzun süredir etik olup olmadığını düşünüyordum sizin fikirlerinizi merak ediyorum. Fikir şöyle; instagramda ya da benzer sosyal medya platformlarında 'abaza' diye tarif edebileceğimiz tipler mevcut ve gerçekten düşük yaşam formları olarak görüyorum. İşin kötüsü bazılarında iyi paralar olabiliyor aklıma gelense şu. Sahte bir kadın hesaptan 200 kişiyle aynı anda sevgili olup onları dolandırmak ve kazanılan hiç dokunmadan hayır kurumlarına bağışlamak. Etik olur mu olmaz mı bilemedim siz ne düşünüyorsunuz acaba. Tek başıma olduğum için 'bence iyi' deyip yapmaktansa insanlara danışmanın daha iyi olabileceğini düşündüm

Bu arada robin hood zenginden alıp fakire veriyor tam uymadı galiba, aptaldan alıp muhtaca veren yeni bir karakter yaratmak daha iyi olacaktır :D

darksideofwww

Katılımcı Üye
28 Tem 2022
915
5
515
dsowww
Etik degildir illegaldir Eger Instagram gibi anonim olmayan bir yerden yaparsan şöyle düşün 200 kişiden 150si seni şikayet ediyor ne yapacaksın sonuçta flörtlesti adamin sucu yok sonuc olarak paket olursun :D c2 gibi yerlerden yap yapacaksan ama değmez eğer Robin Hood olacaksan yabancı siteleri hackle Türklere veya Türk sitelerine yapılan saldırılar hoş şeyler değildir bana göre.

kadiryigit

Yeni üye
28 Ocak 2016
16
7
Etik degildir illegaldir Eger Instagram gibi anonim olmayan bir yerden yaparsan şöyle düşün 200 kişiden 150si seni şikayet ediyor ne yapacaksın sonuçta flörtlesti adamin sucu yok sonuc olarak paket olursun :D c2 gibi yerlerden yap yapacaksan ama değmez eğer Robin Hood olacaksan yabancı siteleri hackle Türklere veya Türk sitelerine yapılan saldırılar hoş şeyler değildir bana göre.
Proxychain vs. kursam yine bulunur muyum acaba bilmiyorum kali'den giriliyor muydu instagrama fakat proxychainle oluştursam belki bir ihtimal bulamazlar diye düşünmüştüm. Türklere yapılan saldırılar tabii ki kötü fakat Türk var türk var. Özellikle evli olmasına rağmen millete sarkıntılık yapanlar var spesifik olarak onlara zarar vermek istiyorum fakat tabii yasal olarak sorun olacaktır yakalanırsam.

darksideofwww

Katılımcı Üye
28 Tem 2022
915
5
515
dsowww
Dostum şöyle açıklayayım bu islerde yeniysen hiç uğraşma kendi ulkenin insanlarıyla hicbir zaman tam anonim olamazsın yakalanırsın bir proxy veya vpn ile kaynaklı bir milisaniyelik sorun bile seni ele verebilir 2011 yılında yasanmisti bu olay en iyi hackerlar bile yakalanır bunu unutma sen iyi olsan bile proxy veya vpnden kaynaklı bir ariza olabilir.

kadiryigit

Yeni üye
28 Ocak 2016
16
7
Dostum şöyle açıklayayım bu islerde yeniysen hiç uğraşma kendi ulkenin insanlarıyla hicbir zaman tam anonim olamazsın yakalanırsın bir proxy veya vpn ile kaynaklı bir milisaniyelik sorun bile seni ele verebilir 2011 yılında yasanmisti bu olay en iyi hackerlar bile yakalanır bunu unutma sen iyi olsan bile proxy veya vpnden kaynaklı bir ariza olabilir.
Sandığımdan daha tekinsiz yani bu proxychain işleri... Madem öyle başka bir yol bulmak gerek. Bilemiyorum sadece bu tarz insanları ciddi anlamda incitmek istiyorum c2 belki iş görür en azından bir kaç tane yakalanır oltaya. c2 sanırsam zaten gizlilik olan bir yer oraya proxychainle girsem belki iş görür. Bu mantıklı mı peki

darksideofwww

Katılımcı Üye
28 Tem 2022
915
5
515
dsowww
Sandığımdan daha tekinsiz yani bu proxychain işleri... Madem öyle başka bir yol bulmak gerek. Bilemiyorum sadece bu tarz insanları ciddi anlamda incitmek istiyorum c2 belki iş görür en azından bir kaç tane yakalanır oltaya. c2 sanırsam zaten gizlilik olan bir yer oraya proxychainle girsem belki iş görür. Bu mantıklı mı peki
Yani evet bu platformda sapık çok olduğu için sizi suclayamazlar mahkemeye veremezler kendileri de suç işler çünkü her türlü pislik burada döner burada sıkıntı olacağını pek sanmam ama ne yaptığını bil :)

Razinax

Üye
6 Eyl 2022
53
23
Proxychain vs. kursam yine bulunur muyum acaba bilmiyorum kali'den giriliyor muydu instagrama fakat proxychainle oluştursam belki bir ihtimal bulamazlar diye düşünmüştüm. Türklere yapılan saldırılar tabii ki kötü fakat Türk var türk var. Özellikle evli olmasına rağmen millete sarkıntılık yapanlar var spesifik olarak onlara zarar vermek istiyorum fakat tabii yasal olarak sorun olacaktır yakalanırsam.
Programlama dillerini bilyorsan kendine bir vpn yaz yaklanma ihtimalin var ama uzmansan belli yollar var burada ben de dahil kimse sana açıklamaz araştır bul herşey araştırarak güzeldir. Sana bir tavsiye verebilirim google girip Tor vpn'i bir araştır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.