Sıfırdan Başlayacaklar için UDEMY'den Ücretsiz Python Kursu

Ultra723

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,721
3
sitemap.xml
👻 Sıfırdan Başlayacaklar için UDEMY'den Ücretsiz Python Kursu

udemy-logo-green.svg

Eğer programlama Python ile başlamak istiyorsanız, bu dersi çok seveceksiniz!

Bu ders tam olarak Python dilini sokmak için tasarlanmıştır, böylece hem yeni başlayanlar ve tecrübeli programcılar için harika! Nick programlama temelleri ile alır gibi öğrenmek Python, Python kavramları gelişmiş bir hesap makinesi, temel modül, "Final Fantasy oluşturma-esque" RPG savaş script, web kazıma, PyMongo, WebPy geliştirme, Django web çerçevesi, GUI programlama, veri görüntüleme, makine öğrenme kodlama ve çok daha fazlası!

Aşağıdaki konular bu derste ele alınmaktadır:

• Programming basics
  • Python fundamentals
  • JavaScript Object Notation (JSON)
  • Web scraping
  • PyMongo (MongoDB)
  • Web Development
  • Django Web Framework
  • Graphical User Interface (GUI) Programming (PyQt)
  • Data visualization
  • Machine learning

Bu ders Tamamen İngilizce altyazılı!

Normalde [COLOR="red400TL[/COLOR][/B] Fakat şuan için [COLOR="red [URL="https://tik.lat/EpUj5"] [COLOR="Red

Son düzenleme:

Phoique 7

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
505
1
Manisa
Bende yaklaşık olarak 1 hafta önce aldım bu kursu. İçereklerine baktım baya zengin ve sizi yarıyolda bırakmayacak çok kaliteli bir kurs. Yani 100 tl deseler alınacak bir kurs ki ücretsiz hemen bu fırsatı kaçırmayın nasıl anlatıyor hiç oturup izlemeye vaktim olmadı ama içerek zengin ise iyi anlatıyor olabilir...

Ultra723

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,721
3
sitemap.xml
Bende yaklaşık olarak 1 hafta önce aldım bu kursu. İçereklerine baktım baya zengin ve sizi yarıyolda bırakmayacak çok kaliteli bir kurs. Yani 100 tl deseler alınacak bir kurs ki ücretsiz hemen bu fırsatı kaçırmayın nasıl anlatıyor hiç oturup izlemeye vaktim olmadı ama içerek zengin ise iyi anlatıyor olabilir...

Açıkçası ihtiyacım olduğu için fırsatı kaçırmadan UDEMY Kurslarıma ekledim, Kitap alamiyacak kadar durumu olmayanlar için kaçırılmicak bir fırsat

BXxon

Üye
17 Nis 2015
159
0
udemy-logo-green.svg

Eğer programlama Python ile başlamak istiyorsanız, bu dersi çok seveceksiniz!

Bu ders tam olarak Python dilini sokmak için tasarlanmıştır, böylece hem yeni başlayanlar ve tecrübeli programcılar için harika! Nick programlama temelleri ile alır gibi öğrenmek Python, Python kavramları gelişmiş bir hesap makinesi, temel modül, "Final Fantasy oluşturma-esque" RPG savaş script, web kazıma, PyMongo, WebPy geliştirme, Django web çerçevesi, GUI programlama, veri görüntüleme, makine öğrenme kodlama ve çok daha fazlası!

Aşağıdaki konular bu derste ele alınmaktadır:

• Programming basics
  • Python fundamentals
  • JavaScript Object Notation (JSON)
  • Web scraping
  • PyMongo (MongoDB)
  • Web Development
  • Django Web Framework
  • Graphical User Interface (GUI) Programming (PyQt)
  • Data visualization
  • Machine learning

Bu ders Tamamen İngilizce altyazılı!

Normalde 400TL Fakat şuan için ücretsiz bir şekilde veriliyor, fırsatı kaçırmayın bence Linki aşağıya bırakıyorum..

ya hocam ingilizcemi konuşuyor turkçe bir yol yokmu lütfen yardım ing yok bende

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.