Sıfırdan Java Öğrenme Eğitim Videoları-54 Ders

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
Merhaba arkadaşlar bir başka java eğitim setini daha sizlerele paylaşacağım.
Bu sette java yı daha yeni öğrenmeye başlayan arkadaşlarımız için çok yararlı olacak bir eğitim seti
Eğitim setinin içerisinde Toplamada 54 Ders mevcut.Bu dersler video şeklinde sizlere anlatılmış ve videoların ortalama süreleri 40 dakika.Şimdi sizlere eğitim setiyle ilgili bir görsel paylaşayıım

fNEhES8-300x168.jpg

bZCqsHU.png

codeW32

Katılımcı Üye
19 Ocak 2013
926
0
İstanbul
hocam sizin mi yoksa alıntı mı

alıntı ise izlediniz mi? memnun mıusunuz

piyasada ücretli ücretsiz çok set var ama çok azı gerçekten kaliteli heves edip başlayıp sonra bırakmak istemiyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.