Sıfırdan Oyun Yapmak Uygulama Yazmak istiyorum öneriniz nedir?

DenizhanKaya

Yeni üye
26 Kas 2020
13
0
16
istanbul
Ne öneriyorsunuz udemy,youtube. veya kaliteli bir Kurs Veya Bağlantı Siz nasıl öğrendiniz en çok nerden yardım aldınız Udemy kursu satın alabilirim Yorumlarda Belirtirseniz sevinirim Kısaca yardımcı olabilecek herşeyi yazabilirsiniz Destekleriniz benim için çok değerli -İlk Konum :))

jokkan

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
255
10
Ne öneriyorsunuz udemy,youtube. veya kaliteli bir Kurs Veya Bağlantı Siz nasıl öğrendiniz en çok nerden yardım aldınız Udemy kursu satın alabilirim Yorumlarda Belirtirseniz sevinirim Kısaca yardımcı olabilecek herşeyi yazabilirsiniz Destekleriniz benim için çok değerli -İlk Konum :))

Selamlar dostum öncelikle başarılar diliyorum. Bende yaklaşık 6-7 aydır oyun programlama ile ilgileniyorum. Ben Unity öğrendim arayüzü basit geldi. Sana da tavsiye ederim. Unity - C# ikilisini öğrenmen gerekiyor.
Ben BTK Akademi'deki kurs ile başladım. Oradaki 2 kursu bitirdim sertifika aldım. Sürekli öğrendiklerimi pratiğe dökerek devam ettim.
Ama bu kursları bitirdiğim halde bilmediğim daha bir sürü konu vardı. Kendimi %40 bilgili hissediyorum. Uygulama/oyun geliştire geliştire, Youtube üzerinden başta Mustafa Bayraktar'ın kanalı olmak üzere diğer kanallara da göz atarak açıklarımı kapatmaya çalışıyorum.
Udemy'deki kurslar belki daha iyidir oradan çalışmadığım için bir bilgim yok.
Bu süreçte yardıma ihtiyacın olursa bana yazabilirsin, bildiklerimi aktarmaya çalışırım.

DenizhanKaya

Yeni üye
26 Kas 2020
13
0
16
istanbul
Selamlar dostum öncelikle başarılar diliyorum. Bende yaklaşık 6-7 aydır oyun programlama ile ilgileniyorum. Ben Unity öğrendim arayüzü basit geldi. Sana da tavsiye ederim. Unity - C# ikilisini öğrenmen gerekiyor.
Ben BTK Akademi'deki kurs ile başladım. Oradaki 2 kursu bitirdim sertifika aldım. Sürekli öğrendiklerimi pratiğe dökerek devam ettim.
Ama bu kursları bitirdiğim halde bilmediğim daha bir sürü konu vardı. Kendimi %40 bilgili hissediyorum. Uygulama/oyun geliştire geliştire, Youtube üzerinden başta Mustafa Bayraktar'ın kanalı olmak üzere diğer kanallara da göz atarak açıklarımı kapatmaya çalışıyorum.
Udemy'deki kurslar belki daha iyidir oradan çalışmadığım için bir bilgim yok.
Bu süreçte yardıma ihtiyacın olursa bana yazabilirsin, bildiklerimi aktarmaya çalışırım.
Teşekkürler Yazarım elbette bilmediklerimi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.