Şifre atakları ve Penetration test (VİDEO)

ktsociety

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
602
7
Teşkilât
Hepinize Merhaba arkadaşlar bu günde size söz verdiğim gibi parola ataklarının ve Penetration testlerinin videolarını atıcam sadece bu ikisi bile 180 mb olduğu için tam olarak diğerlerini atamadım zamanla atıcam

Dünden bilenler bilir arkadaşlar 400 mb bir video arşivi atmıştım 50'den fazla indirme oldu ama kimse bakmadı umursamadı bile konuyu verilen emeklere yüklemeye harcadığım zamana yazık oldu o yüzden bu gün sadece Teşekkür tuşuna basanlara link verilecektir... Neden bunu yaptın derseniz arkadaşlar her kim olursa olsun emeğin karşılığı olması lazım her neyse konuya ve içeriğe geçiyorum

Arkadaşlar videoların başka kaynaktan olduğunu zaten söylemiştim sizlere kitaplardan vs vs kaynaklardan aldığımı herneyse arkadaşlar bu kadar konuştuk şimdi videoların içeriğine geçmek istiyorum bu arada unutmadan konu anlatımı çok akıcı ve güzeldir dün indiren arkadaşlar farkına varmıştır bunun anlatımlar kesinlikle yeni başlayanlara bile bu işi öğretecek düzeydedir

İçerik
1=Kali Linux Şifre Atakları (30 Dakika anlatım)
2=Penetration Test (8 Dakika anlatım)

Burayada Virüs taraması sonuçlarını bırakıyorum buyrun
YNV31l.png

Bu Şifre atakları videosunda size her türlü mail vs facebook şifre atağı nasıl yapılacağı gösterilmektedir arkadaşlar dediğim gibi konu içeriği çok geniştir

Arkadaşlar şimdi linki sizlere bırakıyorum ama şunu söylemeliyim kısa zaman içerisinde yüklediğim video arşivini sileceğim çünkü telif haklarından dolayı dün yüklediğim gibi 50 kişi indirdi ve güzel oldu sonrasında sildim rahatladım :D her neyse direkt indirmenizi tavsiye ederim Dosya.tc - ?cretsiz, H?zl? ve Kolay Dosya Payla??m?Buyrun arkadaşlar size link :D her şey bu kadardı şimdi kendinize iyi bakın sağlıcakla kalın arkadaşlar

Şifreyi nasıl alacağınızı söyledim arkadaşlar bunda ihlal'de yok almak istemeyen almaz almak isteyen alır size kalmış :D :RpS_flapper::secret

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.