Şifre Kırma Programları.

Raphers

Adanmış Üye
31 Ağu 2014
7,286
5
System.Net
Ne yapmak istediğinize bağlı. Neyin şifresini kırmak istiyorsanız o programı indirin ve kullanımı hakkındaki video veya dökümanlara göz atın..

whiterabbittt

Yeni üye
20 Nis 2013
2
0
Merhaba elimde C gibi bi programla yazılmış bir .exe dosyası var dosya içerisinde password istiyor ve 3 kere deneme hakkı tanıyor 3. de otomatik program kapanıyor. Bu .exe dosyasını kırmak benim için çok önemli bana bu konuda önerebileceğiniz bi şifre kırma programı var mı trittis ? :RpS_huh:

Raphers

Adanmış Üye
31 Ağu 2014
7,286
5
System.Net
Merhaba elimde C gibi bi programla yazılmış bir .exe dosyası var dosya içerisinde password istiyor ve 3 kere deneme hakkı tanıyor 3. de otomatik program kapanıyor. Bu .exe dosyasını kırmak benim için çok önemli bana bu konuda önerebileceğiniz bi şifre kırma programı var mı trittis ? :RpS_huh:
O biraz zor buradakileri bir dene ama olacağını sanmam :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.