şifreler aksın size...

freeboy_06

Katılımcı Üye
3 Ağu 2007
392
3
39
berbat bı fıkır ayrıca her kafede olmaz bazı kafelerde otomatık olarak ıptal edılır butun yaptıgın ıslemler hatta %90 bole ya kacarken ya s*carken hesabı senınkıde bıraz daha dusun sen en ıyısı

Mi[c][r]oP

Üye
13 Eyl 2007
68
0
KaramaN
iyi msn olmayınca ne işe yarıcakki adamın mail adresini ne yapıcan anca şunu yaparsın toplu mesaj yollarsın turkhackteam.net i reklamını vey kendi sitenin reklamını yaparsın

Maxis

Üye
28 Eyl 2007
70
0
Kızma da :( bu ne kardeş :) bunu herkes bilir sanırdım ama emeğe saygı bilmeyen çokmuş :( srry

akrep_kral_0686

Yeni üye
6 Eki 2007
1
0
abi ben yeni üye oldum bu siteye çokda memnunum üye olmaktan dolayı ama şunu sölemeliiyimki valla sizden korkulur ya :)

eren84

Katılımcı Üye
29 Eyl 2007
347
3
ben genelde daha ii sini yaparim bili kullanmami engelleyen DeepFreeze devre disi birakirim kendi yontemlerimle sonra bi keyloger yuklerim harici hafizasina DeepFreeze korumadigi bolume sonrada hergun cafedeki nete giren herkesin sifrelerini toplarim :p (not:yaptimda soluyorum :D bos diil yani )

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.