/ Şifreli Bilgisayara Girmek /

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gslimustafa

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
288
0
Teşekkür ederim :)
---------------------------------
Yapamayan arkadaşlar aşağıdaki kodu cmd ekranına yapıştırsın, daha sonra bilgisayarı yeniden başlatsın ve şifre giriş ekranındayken Shift tuşuna 5 kere bassın. Komut İstemi (cmd) açılacak. Komut satırına explorer.exe yazsın ve kullanmaya başlasın. (Alt + Tab ile Masaüstüne gelebilirsiniz.)

REG ADD "HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\sethc.exe" /v Debugger /t REG_SZ /d "C:\windows\system32\cmd.exe"

sayangku

Üye
4 Ağu 2011
69
5
hocam ben cmd ekranı kodu yapıştırdırdım enter bastım erişim engellendi diyor
benim işletim sistemim windows 8.1 buna göre kod varmı sanirim 8.1 işe yaramiyor bu kod

Trone

Üye
14 Eki 2014
62
0
Ankara
Tamda ihiyacım olan bir şey ama başka yontem varmı acaba ben pcnin şifresini öğrenmek istiyorum bu konuda yardımcı ollurmusunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.