Şifreni bulsun.

23 Ocak 2012
202
0
28
İstanbul
Yine kendimin kodlamış olduğu sifrecracker sizlerle paylaşıyorum.
Kod:
import itertools
import string

def sifre_tahmini(sifre):
    sifre = input("Sifre girin:")
    semboller = ("'", '@', '%', '-', '*', ',', '&', '`', '.', '_', '!', '#', '$')
    karakter = (string.ascii_lowercase + string.ascii_uppercase + string.digits)
    denemeler = 0
    for sifre_uzunluğu in range(1, 9): #range içinde her bir karakteri password_lenght olarak adlandır
        for tahmin in itertools.product(karakter,semboller,repeat=sifre_uzunluğu): #guess i itertools.product içindeki (chars (yani "adhfdsfıo" ve "e32hr8h2") ve yanında 1,2,3,4,5,6,7,8,9 quess olarak adlandır
            denemeler += 1
            tahmin = ''.join(tahmin) #guess ^ birleştir veya yanyana yapıştır guess ile
            if tahmin == sifre:
                return 'Şifren -> {} <- bunu {}. tahminimde buldum.'.format(tahmin,denemeler)
            print(tahmin,denemeler)

print(sifre_tahmini(sifre=''))
RD52LG.png

Çalıştırdığınız anda bulmasını istediğiniz şifreyi yazıyorsunuz bilmem kaçıncı tahmininde o şifreyi buluyor.Geliştirilebilir admin panel kul.adı ve şifreyi get ile istek yollayarak şifre kıralabilir.Geliştirmeye açık.

Github - https://github.com/hizirplay/hizircracker/blob/master/sifrekirici.py

Son düzenleme:

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
Bu ve paylaştığınız diğer konularda verdiğiniz bilgiyi en iyi şekilde karşı tarafa ulaştırmak için konuda daha fazla bilgiye , ekran görüntüsüne yer vermelisiniz.

Son düzenleme:

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
Çalıştırdığınız anda bulmasını istediğiniz şifreyi yazıyorsunuz bilmem kaçıncı tahmininde o şifreyi buluyor.Geliştirilebilir :) admin panel kul.adı ve şifreyi get ile istek yollayarak şifre kıralabilir.Geliştirmeye açık.

Bu metni konuya eklerseniz konuya girenler anında bilgiye ulaşabilir.

AngelRayt

Uzman üye
13 Eki 2015
1,352
15
Python
Ne işe yaradığı söylememişsin(Veya ben anlamadım)

Kodları incelediğim zaman şifreni kaçıncı tahminde bulduğunu yazıyor.

Bunun şu versionunu geliştirebilirsin :
->> anahtar kelimeleri al (ali,okul,araba,1995)
->> bunlara bağlı tahminler yap

Bİraz yapay zekaya girecek ama zaten kütüphaneler mevcut

23 Ocak 2012
202
0
28
İstanbul
Kardeşim benim yazdığım şifreyi bilmem kaçıncı seviyede buluyorsa neden kullanayım?
bu dar bir bakış açısı.

Ne işe yaradığı söylememişsin(Veya ben anlamadım)

Kodları incelediğim zaman şifreni kaçıncı tahminde bulduğunu yazıyor.

Bunun şu versionunu geliştirebilirsin :
->> anahtar kelimeleri al (ali,okul,araba,1995)
->> bunlara bağlı tahminler yap

Bİraz yapay zekaya girecek ama zaten kütüphaneler mevcut
Hocam geliştirilebilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Elinize sağlık,bir çok kişiye fikir verecektir. Arkadaşların dediği gibi geliştirilebilir. Zaten bu tarz şifre tahmin ediciler şak diye size sonucu vermez.

erman147

Katılımcı Üye
3 Kas 2013
949
0
YALNIZLIK
şifreyi bulmayı boşverinde wordlist kullanmadan direk program içinde şifre deneyen program neden yapmıyor kimse :/ mantıklı bir açıklaması yoksa hayrına ben yapıcam :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.