şifresiz araçlar scripti | araclar.tk temalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'BLACK'

Uzman üye
25 Mar 2018
1,317
2
//İNSTAGRAM
merhaba arkadaşlar, boran benlier'in şifresiz araçlar scriptine yeni bir tema giydirerek bir kaç yeni özellik ekledim. araç dosyalarından api bağlantılarını yapabilirsiniz :)
eklenen özellikler;
hikaye izlenme,
gönderi kaydetme,
ve geçiş sayfası.
indirme linki: TIKLA
virustotal: TIKLA

Moderatör tarafında düzenlendi:

Medicus456

Katılımcı Üye
15 Şub 2016
699
0
06
Öncelikle resim veya video ekleyiniz, konuya da özen gösteriniz ve son önemli olarak ta virüs total eklerseniz çok makbule geçer.

HackerDodo

Kıdemli Üye
17 May 2016
2,218
1
Las Vegas
Dostum reklam ekle ve bırde reklama gırmesını ıstemıyorum dıyorsun ama konu baslıgında zaten reklama giren bır site var.

Jad3s

Üye
30 Kas 2018
246
1
BendeBilmiom
merhaba arkadaşlar, boran benlier'in şifresiz araçlar scriptine yeni bir tema giydirerek bir kaç yeni özellik ekledim. Araç dosyalarından api bağlantılarını yapabilirsiniz :)
eklenen özellikler;
hikaye izlenme,
gönderi kaydetme,
ve geçiş sayfası.
Reklama gireceği için demo ekleme gereği duymuyorum
indirme linki: tıkla

lütfen demo ekleyin :d nasıl olduğunu anlayalım ve reklama girmiyo sanırım

'BLACK'

Uzman üye
25 Mar 2018
1,317
2
//İNSTAGRAM
Bir ekran görüntüsü ve virüs total ekleseniz daha iyi olmazmıydı üstad

demo eklendi

Öncelikle resim veya video ekleyiniz, konuya da özen gösteriniz ve son önemli olarak ta virüs total eklerseniz çok makbule geçer.

vt eklendi

Demo Eklemeniz Reklama Girmez Nasıl Bir Script Olduğunu Nasıl Anlayacağız Lütfen Demo Ekleyin.

vt eklendi

Teşekkürler, yararlı.

Direkt yüklüyoruz değil mi?

evet direkt yükleyin

uasilsoy

Yeni üye
18 Ocak 2019
39
1
istanbul
merhaba arkadaşlar, boran benlier'in şifresiz araçlar scriptine yeni bir tema giydirerek bir kaç yeni özellik ekledim. araç dosyalarından api bağlantılarını yapabilirsiniz :)
eklenen özellikler;
hikaye izlenme,
gönderi kaydetme,
ve geçiş sayfası.
demo: TIKLA
indirme linki: TIKLA
virustotal: TIKLA

Kardeşim paylaşım için teşekkürler. Ama sql ve config dosyalarını bulamadım acaba ben mi yanlış baktım veya başka bir yolu mu var ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.