şifresiz araçlar scripti | araclar.tk temalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
31 Ara 2018
124
0
Venus
Spotilfy Gibi Özellikleri Nasıl Çalışır Hale getirebilirim denedim ama başaramadım ?

Kurulum Yapan mevcut mu ? , /Spotify-Generator kısmına reklam nasıl bağlıcaz

Moderatör tarafında düzenlendi:

DiyarAslan

Yeni üye
1 Ocak 2019
7
0
Tokat
Boran Benim Yazdım Script Kendin Almısın Hayırdır BUNU Yöneticilere Bildiriyorum Kendin Ayit Olmayan Script Paylaşmak Yasak vede php html ne olduğunu bilmeyen adam yeni sen nasıl kendim kodladım diyorsun sesli güldüm

Muratozturk

Katılımcı Üye
21 Nis 2016
379
0
Izmir
Takipci.php vb hepsinde şu hatayı veriyor
Parse error: syntax error, unexpected end of file in C:\xampp\htdocs\save.php on line XX

bu da <?php include"footer.php";?> oluyor

hectovecto

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,320
3
Bilmem
Birisi şu araçlar scriptini nasıl düzenlenmesi gerektiği hakkında bir video çekse de büyük sevgi ve saygı görse, reklam linkini nereye koyacağız, api bağlantısını nereye koyacağız vs vs

BYLoaded

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
840
1
Moskova
yine olmuyor hocam değiştirdim ama yine
Parse error: syntax error, unexpected end of file in C:\xampp\htdocs\begeni.php on line 110

api nereden alabilirm bedava?

Begeni.phpnin kodlarini atar misn ? Ne yazik ki api hakkinda bilgim yok . Ben de yakin zamanda admin panelli bir script yapip paylasacagim o zaman sana daha cok yardim edebilirim

Takipci.php vb hepsinde şu hatayı veriyor
Parse error: syntax error, unexpected end of file in C:\xampp\htdocs\save.php on line XX

bu da <?php include"footer.php";?> oluyor

Muratozturk <?php include('footer.php');?> boyle dene bir de

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.