sikayetvar.com a sikayette bulundum telefonla aradılar

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
bir firmayı sikeyet etmiştim telefonla aradılar elinizde kanıt varmı dediler sikayeti silmezseniz size dava açacağız dediler

şahit var ama kanıt yok sizce dava açarlarmı

firma bir süper marker

sikayeti silmeye niyetim yok herkes görsün firmanın ne mal olduğunu

FrOsTeR

Kıdemli Üye
5 Haz 2015
2,022
0
Nasıl şikayet edersin lan beni alın bunu buradan! Aynen buna benzemiş dedikleri :D Hem ne diyecekler hakim bey bu arkadaş beni şikayet etti bunu banla.

TRojenick

Katılımcı Üye
15 Eki 2012
602
1
Kesinlikle böyle bir hakka sahip değiller dostum bu yaptıkları olaya en basit örnek hocam ahmet bana vuruyor ironisi gibi birşey olmalı ve bu olayı daha büyük çaplı yerlere duyurmak istiyorsan tüketici bilgi sistemine duyurmalısın internet sitesi mevcuttur biraz araştırsan sonuca ulaşırsın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.