Sıkılmayacağım Programlama Dili / öneri

25 Mar 2018
231
1
Ötüken
Merhaba.

Ben Sıkılmayacağım Bir Programlama Dili Arıyorum.

Html,css,visualc#,vb.net,Unity Bu Dillerden Sıkıldım.

Bu Dillerden Baska Güzel Bir Programlama Dili Arıyorum Hangi Dili Önerirsiniz?

Jobs

Kadim Üye
15 Eki 2014
5,122
4
-
Ben c# önerirdim fakat sıkıldım diyorsunuz. Java programlama dilini öneririm size. Farklı farklı, ilgi çekici çalışmalar yapabilirsin :)

25 Mar 2018
231
1
Ötüken
sqlmap, nmap... bunlar başta olmak üzere yazılanlar, yazılan daha birçok ufak scriptler de var hocam. Araştırabilirsiniz..

TEŞEKKÜRLEr

Ister CLI ister GUI tabanlı kucuk is gorur toolslar veya web alanında bir site yapabilirsin.

TEŞEKKÜRLEr

Ister CLI ister GUI tabanlı kucuk is gorur toolslar veya web alanında bir site yapabilirsin.

teşekkürler

hocam şöyle birşey olsun hani userleri açıyor ya oraya bir tane kullanıcı adı yazalım ve o kullanıcıyı açılan userler otomatik takip etsin bu özellik gelsin lütfen pls :)
Mini Panel Tarzı İstiyorsunuz Yani %100 Olcaktır Not Alındı

Moderatör tarafında düzenlendi:

sqruhqn

Katılımcı Üye
18 Tem 2016
252
15
Ötüken
Ben pythonu tavsiye ederim esnek ve ergonomik bir dil ve zengir bir kütüphanesi var
Yapmak istediğin işe göre seçmen daha doğru olur programlama dilini

Gbmdpof

Kıdemli Üye
23 Eyl 2016
2,001
11
Brainfuck, LOLCODE, Whitespace. Oldukça eğlenceli, özellikle de nasıl çalıştıklarını çözmek.

RAM_Hacker

Katılımcı Üye
3 Ara 2017
308
5
/>
Esenlikler , eğer eğlenceli ve aynı zamanda işe yarar (fazlasıyla) bir dil arıyorsanız Ruby'e bakınız.
İlk öğrenmeye başladığım zamanlarda kendi resmi sitesindeki Türkçe bilgilendirmeler bile oldukça eğlenceli ve güzel.

Buradan siteye gidebilirsiniz.

Esen kalın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.