Sıla’dan 4. Video Klip: “Bana Biraz Renk Ver”

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Yaklaşık bir yıl önce çıkardığı İMZA albümüyle hem dijital satışlarda hemde fiziki albüm satışlarında zirvedeki yerini alan, Türk pop müziğinin yazdığı sözler ve muhteşem yorumuyla en önde gelen temsilcilerinden Sıla, albümünün 4. Video klibini “Bana Biraz Renk Ver” şarkısına çekti.
Daha önce çekilen 3 klibin aksine hareketli bir parçayı kliplendiren sanatçı “ İMZA” albümüyle birlikte ilk 3 klibimiz balad şarkılara geldi bu hem benim isteğim hemde dinleyicilerden gelen istek üzerineydi ama artık havalarda ısınmaya başladı bizde biraz hareketlenelim yeni bir yıl ,yeni mevsim hep beraber coşalım, dünde ne varsa unutalım istedik” dedi.
Albüm çıkışıyla birlikte verdiği konser görüntüleri ve konser öncesi hazırlık aşamaları ile bir konserin tüm hikayesinin yer aldığı klip bu hafta başından itibaren tüm müzik kanallarında yayınlanmaya başladı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.