Sildiğim İnstagram Hesabının Epostasını Unuttum Nasıl Geri Alabilirim

Ezes

Yeni üye
17 Ara 2020
47
3
Instagram hesabımı sildim bir hafta falan oldu, sanırım 30 güne kadar geri alınabiliyor. E-posta adresini unuttuğum için giremiyorum. E-postaya gelen bağlantıdan tekrar açılabiliyor çünkü. Bir çaresi yok mudur?

Moderatör tarafında düzenlendi:

ZiksthemW

Uzman üye
28 Mar 2020
1,025
115
Oslo
Cevap: E-posta Adresi Unutulan Silinmiş Instagram Hesabı

Merhaba,

E-Posta adresinizi sildiyseniz tekrardan aynı adresi almayı deneyebilirsiniz veya Instagram'a farklı bir mailden durumu açıklayarak destek talebi atabilirsiniz. Farklı bir yöntem yok diye biliyorum.

Saygılarımla,
ZiksthemW

Ezes

Yeni üye
17 Ara 2020
47
3

Merhaba,

E-Posta adresinizi sildiyseniz tekrardan aynı adresi almayı deneyebilirsiniz veya Instagram'a farklı bir mailden durumu açıklayarak destek talebi atabilirsiniz. Farklı bir yöntem yok diye biliyorum.

Saygılarımla,
ZiksthemW

E-posta adresimi silmedim ki Instagram'ı sildim. E-postamı unuttum.

ZiksthemW

Uzman üye
28 Mar 2020
1,025
115
Oslo

E-posta adresimi silmedim ki Instagram'ı sildim. E-postamı unuttum.

Merhaba tekrardan,

Pardon yanlış okumuşum. O zaman dediğim ikinci yöntemi yani farklı bir mail ile desteğe yazarak durumu açıklayabilirsiniz. Başka bir seçeneğiniz yok diye biliyorum.

Saygılarımla,
ZiksthemW

DarkS0LDIER

Deneyimli Moderatör
5 Ara 2019
1,702
391
Sydney
Cevap: Instagram hesabımı silme talebinden sonra mail adressiz kurtarmak?

Merhabalar, eğer mail adresinize kurtarma mail adresi yani ikincil bir mail adresi ekledi iseniz o mail adresi ile unuttuğunuz mail adresine giriş yapabilirsiniz.
Unutulan mail adresine telefon numaranızı girdi iseniz telefon numarası ile mail adresinize tekrar erişim sağlayabilirsiniz.

Bir başka yöntem ise instagrama giriş yapmak için mail adresi şart değil yani kullanıcı adınızı hatırlıyorsanız kullanıcı adı ve şifre yazarak hesaba erişim sağlayabilirsiniz.
Buna benzer olarak birde telefon numaranızı kayıt etti iseniz telefon numarası ile de erişim sağlayabilirsiniz.

Eğer bu yukarıda ki eylemlerin hepsini yapıp bir sonuç elde edemedi iseniz [email protected] adlı instagramın destek mail adresine durumu belirtin

Ezes

Yeni üye
17 Ara 2020
47
3
Cevap: Instagram hesabımı silme talebinden sonra mail adressiz kurtarmak?

Merhabalar, eğer mail adresinize kurtarma mail adresi yani ikincil bir mail adresi ekledi iseniz o mail adresi ile unuttuğunuz mail adresine giriş yapabilirsiniz.
Unutulan mail adresine telefon numaranızı girdi iseniz telefon numarası ile mail adresinize tekrar erişim sağlayabilirsiniz.

Bir başka yöntem ise instagrama giriş yapmak için mail adresi şart değil yani kullanıcı adınızı hatırlıyorsanız kullanıcı adı ve şifre yazarak hesaba erişim sağlayabilirsiniz.
Buna benzer olarak birde telefon numaranızı kayıt etti iseniz telefon numarası ile de erişim sağlayabilirsiniz.

Eğer bu yukarıda ki eylemlerin hepsini yapıp bir sonuç elde edemedi iseniz [email protected] adlı instagramın destek mail adresine durumu belirtin

Ya şu ikincil mail adresini eklemiştim ama bu unuttuğum mail'in sadece ilk iki harfini gösteriyor. Tamamını görebileceğim yer yok mu?

İmmortalTürk1

Katılımcı Üye
17 Ocak 2019
414
24
Merhaba değerli üye.
Öncelikle hesabınızı istediğiniz zaman açabilirsiniz instagram forumları sayesinde. 30 gün süresi dondurduktan sonra hesabınıza giriş yapabilme süreniz. Bu süre içinde giriş yapmazsanız hesabınız kalıcı olarak silinir. Lakin silinsede bu hesaplar açılabilir instagram forumları yardımıyla.
Öncelikle hesaba bağlı e mail adresiniz lazım Mail adresinizi bilmiyor iseniz mailinizi kurtarmaya çalışın. Kurtarma eposta adresiniz varsa onun yardımıyla alabilirsiniz mailinizi. Daha sonra aşağıda vereceğim foruma giriniz.
38 formu:
https://help.instagram.com/contact/606967319425038

Bu siteye girerek ad-soyad kısmına isminizi yazın. Daha sonra k. Adı kısmınıza donukta olan hesabınızın Adı eposta kısmına mailinizi ve telefon numarası kısmına geldiğimizde ise başında 0 olmadan 599.... Şeklinde numaranızı yazın. Ve açıklama kısmına ise instagram hesabımı yanlışlıkla sildim lütfen hesabımı açın yazıp gönderin. Bir kaç saat içinde olumlu sonuç alırsınız. Sonuç olmadığı halde vpn ile bir çok kez forumu gönderin. Hesabınız açılacaktır.

AROCKS

Katılımcı Üye
26 Mar 2018
945
59
%appdata% ~ Crypted '
Dostum yeni sistem ile hesaplar ilk geceden siliniyor aynı durumu 1 haftadır yaşıyorum,3 hesabı sildim diğer gün şifreyi doğru girmeme rağmen yanlış hatası verdi ve mail ile almaya çalıştığımda da mail gelmedi,boş yere zaman harcama istersen.

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,909
1,249
Yukarıda yer alan postlar da olduğu gibi [email protected] iletişim kurman bir çare evet ama bir işe yaramayacaktır. Hesabında telefon numrası yok? İki adımlı doğrulama yok? İse instagramdan yardım istemenin de bir anlamı malesef yok. Çünkü o da sizi hesabın mailine yönlendirecek. Gmail hesabınızda kurtarma e postası var ise geri alabilirsiniz. Bunun dışında daha önce oturum açtığınız bir cihaz üzerinden Google tarayıcınıza girerek sizi tanıyor olabilmesini sağlama ihtimaliniz var. Eğer cihaz üzerinde oturum hala var ise. Bunu ayarlardan da kontrol edebilirsiniz. Cihaz kendi içinden doğrulama isteyecektir. Bu da hesabın gün, ay, yıl, cinsiyet, bilgilerinden oluşacaktır. Bu şekilde geri alabilirsin tabi hatırlıyorsan.

Le Chiffre

Katılımcı Üye
4 Ocak 2006
890
55
word.exe
Merhabalar;

Konuyu Instagram destek ekibiyle iletişime geçin, hesabın size ait olduğunu kanıtlar iseniz hesabınızı tekrardan geri alabilirsiniz. Hesabınıza telefon numarası eklememiş miydiniz ? Eğer telefon numarası eklediyseniz de aynı şekilde mail adresi gibi oraya da şifre sıfırlama talebi gönderebiliyorsunuz. Daha sonrasında hesabınızı Facebook adresinize bağladınız mı ? o tür bağlantıları da hatırlamanızı öneririm.

Saygılarımla.

BaYRaKal

Üye
23 Ağu 2019
188
51
Merhabalar,

İnstagram destek ekibine bu durumu belirtirseniz size olabildiğince yardımcı olmaya çalışırlar. İnstagram'a ulaşmak için ise aşağıda verdiğim adresi kullanabilirsiniz

[email protected]

fakat bazen olumsuz cevap veriyorlar vede yeni sistemlerinde hesapları hemen sildiklerinden dolayı pek işe yarayacagını zannetmiyorum ama şansınızı deneyin.

Ezes

Yeni üye
17 Ara 2020
47
3
Merhaba değerli üye.
Öncelikle hesabınızı istediğiniz zaman açabilirsiniz instagram forumları sayesinde. 30 gün süresi dondurduktan sonra hesabınıza giriş yapabilme süreniz. Bu süre içinde giriş yapmazsanız hesabınız kalıcı olarak silinir. Lakin silinsede bu hesaplar açılabilir instagram forumları yardımıyla.
Öncelikle hesaba bağlı e mail adresiniz lazım Mail adresinizi bilmiyor iseniz mailinizi kurtarmaya çalışın. Kurtarma eposta adresiniz varsa onun yardımıyla alabilirsiniz mailinizi. Daha sonra aşağıda vereceğim foruma giriniz.
38 formu:
https://help.instagram.com/contact/606967319425038

Bu siteye girerek ad-soyad kısmına isminizi yazın. Daha sonra k. Adı kısmınıza donukta olan hesabınızın Adı eposta kısmına mailinizi ve telefon numarası kısmına geldiğimizde ise başında 0 olmadan 599.... Şeklinde numaranızı yazın. Ve açıklama kısmına ise instagram hesabımı yanlışlıkla sildim lütfen hesabımı açın yazıp gönderin. Bir kaç saat içinde olumlu sonuç alırsınız. Sonuç olmadığı halde vpn ile bir çok kez forumu gönderin. Hesabınız açılacaktır.

Hesap fake hesap idi yani kendi ismim falan yoktu. Bu forumda da nüfustaki ismi istiyor. Birde ben dondurmamıştım, silmiştim. Yine de bu form iş görür mü?

Merhabalar,

İnstagram destek ekibine bu durumu belirtirseniz size olabildiğince yardımcı olmaya çalışırlar. İnstagram'a ulaşmak için ise aşağıda verdiğim adresi kullanabilirsiniz

[email protected]

fakat bazen olumsuz cevap veriyorlar vede yeni sistemlerinde hesapları hemen sildiklerinden dolayı pek işe yarayacagını zannetmiyorum ama şansınızı deneyin.

İngilizce mi yazmam gerekiyor?

Moderatör tarafında düzenlendi:

MCO Artz

Katılımcı Üye
18 Kas 2019
267
80
Ötüken
Değerli Turk Hack Team üyesi

Instagram Destek Mail'ine, TC Kimlik ve Instagram hesabının kullanıcı adı ile beraber selfie çekerek mail adrese göndererek iletişime geçip hesabını geri alabilirsin.

[email protected] [email protected]

Esenlikler...

ataturk-imza-beyaz.png

Ezes

Yeni üye
17 Ara 2020
47
3
Evet iş görür dondursanız da silsenizde iş görür. Nufüs adını da hesap adı yapmanız gerekmez İmmortalTürk yazsanız bile açılır :D
İyi deneyeceğim inşallah olur :siritan2
Değerli Turk Hack Team üyesi

Instagram Destek Mail'ine, TC Kimlik ve Instagram hesabının kullanıcı adı ile beraber selfie çekerek mail adrese göndererek iletişime geçip hesabını geri alabilirsin.

[email protected] [email protected]

Esenlikler...

ataturk-imza-beyaz.png

Keşke yapabilsem öyle. Fake hesap olduğu için yapamam :(
İmmortalTürk birkaç saat bekledim telefona falan bildirim gelmemişti, kendi hesabımdan bu açmaya çalıştığım hesabımı arattım ve baktım görünüyor. Hemen giriş yaptım ve girebildim. Büyük ihtimalle form sayesinde oldu çok teşekkürler. :yo

Son düzenleme:

İmmortalTürk1

Katılımcı Üye
17 Ocak 2019
414
24
Rica ederim zaten öyledir bildirim gelmez lakin 2 3 saat içinde hesabı arayın çıkar. Hesabınız açıkken ve haberiniz yokken forum atarsanız zaten forumda nick kısmında bu bağlantı aktif der.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.