Silivri Pendik Deprem Uyarısı !

TheB0x7z

Yeni üye
3 Ocak 2020
28
4
Siber Dünya
Merhaba arkadaşlar elazığ da olan deprem i herkes duymuştur.

Elazığ depremdini 3gün önceden tahmin eden tayvan lı bilim adamı bu seferde İstanbul için alarm verdi.

İstanbulda olanlar çok dikkat etsin görmeyenler için yazayım dedim.

RgmE4Z.png

detaylar için https://twitter.com/dyson_lin/

Son düzenleme:

7G4E

Üye
30 Eyl 2019
211
2
Deutschland
eline sağlık dostumda ben şu anki teknolojiyle depremin ne zaman oluçağı tahmin edilemiyor diye biliyorum ama bilim adamı demiş belki olur Allah vergisi sonuçta elimizden çok fazla bir şey gelmez ama olucaksa da önlemlerimizi almalıyız

fazeL

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
735
23
Ordugâh
Bu kişinin deprem uzmanı olduğu ve depremleri doğru tahmin ettiği yalanlandı. Kimseye güvenmeyin fakat temkini elden bırakmayın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.