Silkroad hakkında herseyi buradan sorarak ögrenebilirsiniz!!!

srohack

Yeni üye
10 Nis 2007
7
0
bana char hackleöeyi öğretin sitedeki herkese gold

tibet serverındaki herkese gold vericem ama bana char hacklemiyi öğretin yeter
pls öğretin şu işi 3333 abi sende bana bu işi öğret gel beraber tibetin kralı olak _LeGoLaS_ tan sonra:twist :twist :twist :twist :twist

FIRTIK1

Yeni üye
20 Tem 2007
15
0
pc m ram i 248 olarak tanıtıo ekran kartım i halta benzemio haftaya 256 lık alacaım ram im 248 olabilir mi gerçekten? ve bu ram olayı işi bozarmı oyunda bide oyunda lag girmesi adsl hızına mı bağlı? bide:D biras öneri yap yaf full str glavie ci açacam ama fire mı yoksa diğerlerimi die karar veremedim bide:D:D:D:D benim ark. lar 1 saatte 10-13 lvl yaparken ben 1 saatte 4 lvl i zor yapıom hızlı kasma konusunda bana biras taktik verirmisin

bugra han

Yeni üye
24 Tem 2007
1
0
KARDEŞ BEN OYUNU KURDUM TIKLIYORUM Bİ YAZI GELİYO ŞÖYLE Bİ YAZI THE SERVER İS İN EXAMİNATİON OR OUT OF WORKİNG TİME CONNECT HTTP:// http://www.SİLKROADONLİNE.CO.KRWWW.SİLKROADONLİNE.CO.KR[/URL] TO SEE MORE İNFORMATİON YAZISI GELİYOR YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM:confused:

ρℓαуєяσнαт

Kıdemli Üye
9 Nis 2007
2,299
18
KARDEŞ BEN OYUNU KURDUM TIKLIYORUM Bİ YAZI GELİYO ŞÖYLE Bİ YAZI THE SERVER İS İN EXAMİNATİON OR OUT OF WORKİNG TİME CONNECT HTTP:// http://www.S%C4%B0LKROADONL%C4%B0NE.CO.KRWWW.SİLKROADONLİNE.CO.KR[/URL] TO SEE MORE İNFORMATİON YAZISI GELİYOR YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM:confused:
bendede oluyodu bi ara iki gun sonra gçti

kemal0007

Yeni üye
25 Tem 2007
1
0
ABİCİM BEN KENDİ CARIMA BOT ALMAYA CALIŞIYOM AMA BİR TÜRLÜ ALAMIYOM BANA YARDIM EDE BİLİRMİSİNİZ YADA BANA 1 TANE BOT BULABİLİRMİSİNİZ DAHA SİLKROOD DA 20 LV AMA KASAMIYOM ALP DEYİM PRA SIKINTISI CEKİYOM ADAMIMIN İSMİDE X_A_N_A BÖYLE BANA SİZDEN RİCADA BULUNARAK BOT BULMANIZI İSTİYOM TABİ BULMAMSSANIZDA TEŞEKÜR EDERİM BULURSANIZDADA TEŞEKÜR EDERİM NOLUR ABİ

djxxdjxxdj

Yeni üye
31 Tem 2007
4
0
arkadaşlar ben de troy serverinde nam yapmış sheytannn nick 'le lv 74 galve ful str bankası sağlam üstündede 50 m char satıyom fiyatı makul sayacam izmirlilerinin dikkatine ilgilen lerin [email protected]'a beklerim

Son düzenleme:

djxxdjxxdj

Yeni üye
31 Tem 2007
4
0
arkadaşlar geçenlerde yeni pc aldım haliyle vista cafenin nin birin den silkroad dıaldım ken di pc me yükledim ama görün tü sürücüsü bide sro_cilien.exe çalışmayı durduruyo neden olabilir sizden yardım larınızı bekliyom teşekkürler

djxxdjxxdj

Yeni üye
31 Tem 2007
4
0
a.q bu vistanın işe yaramıyo yaw

:)ekran kartımın sorun olduğuna inan mıyom benim pc den daha kötü pc ler çalıştırıyo ama benim ki çalıştırmıyoo ekran belleyim 224 MB yeter li deyil se kıracam pc yi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.