Şimdiki Gençler için İhtiyaç Nedir?

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,027
1,057
17
Konya Ovası Askeri Tesislerinde
Merhaba TürkHackTeam Ailesi Ben Adanalı Sizlere Sorum var Bu Günlük Hayatta Telefon Başında Çok zaman Süre Geçirdiğinizde İhtiyaç duyduğunuzu Keşke söyle bir uygulama olsaydı dediğiniz bir düşünceniz varmı varsa nasıl bir uygulama Olmalıdır Flood Yapmadan Belirtirseniz Sevinirim.

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,148
362
Merhaba TürkHackTeam Ailesi Ben Adanalı Sizlere Sorum var Bu Günlük Hayatta Telefon Başında Çok zaman Süre Geçirdiğinizde İhtiyaç duyduğunuzu Keşke söyle bir uygulama olsaydı dediğiniz bir düşünceniz varmı varsa nasıl bir uygulama Olmalıdır Flood Yapmadan Belirtirseniz Sevinirim.
selamlar
kesinlikle reklam engelleyici böyle bir uygulama olsa cihazımda yüklü olan tüm uygulamalarda geçerli olsa tüm reklamları engellese böyle bir uygulama şu an yok ama olsa gerçekten trendlere girerdi :)

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,027
1,057
17
selamlar
kesinlikle reklam engelleyici böyle bir uygulama olsa cihazımda yüklü olan tüm uygulamalarda geçerli olsa tüm reklamları engellese böyle bir uygulama şu an yok ama olsa gerçekten trendlere girerdi :)
Güzel fikirmiş ama şu var android mimarisi karışık olduğu için analizlere karisamiyorum. Yinede fikrin için teşekkürler.

teux

Ar-Ge Ekibi Asistanı
23 Ocak 2023
972
1,463
Millete Türkçe dersi vermeden önce kendin doğru yaz bence...

A büyük olmayacak mıydı?

Ya da burada f niye büyük?

"Var mı" ayrı yazılır...
Herke(Z) :D edebiyatçı oldu başımıza :D
selamlar
OperaGx de var hocam tabi var diye daha iyisini yapamayacakmıyız düşüncesine girmemeliyiz. Mantıklı fikir.

Naçizane fikrimdir, bir uygulama düşünün herhangi bir alanda atıyorum C# dili olsun C# dilinin tüm müfredatını içeren blog tarzında devamlı güncellenen makalelerin olduğu uygulama veya web sitesi olabilir, Günümüz çağında kitap devri malesef çok azaldı gençlerin telefona olan tutkusu gün geçtikçe arttı. Bu tarz derli toplu kendine has bir anlatımı olan bir uygulama seri şeklinde atıyorum

Dersler
Projeler
Yararlı kaynaklar
Nasıl Çalışılır
Yol haritası
Bu dil ile başka neler yapılabilir
Bu dilin mesleki geleceği

Gibi katagorize edilip paylaşılabilir şahsen ben telefondan makele okumayı seven birisiyimdir Türkçe kaynak olarak düzensiz ve genelde anlatımı yarıda kalan kaynaklar mevcut. Bu durumu atıyorum W3Schools Online Web Tutorials gibi esinlenilerek farklı alanlarda Türk gençlerimizi bilgilendirebiliriz. Dediğim gibi başkası yaptı diye bugün yapmaz isek yarın neden biz bunu yapmadık, biz neden gelişemedik diye ahlanır vahlanırız.

22 May 2019
71
26
internetli
kullandığım sosyal medyalarda gördüğüm küfürlere spam veya sansürleyecek bir program olmasını isterdim galiba. :)

Herke(Z) :D edebiyatçı oldu başımıza :D

OperaGx de var hocam tabi var diye daha iyisini yapamayacakmıyız düşüncesine girmemeliyiz. Mantıklı fikir.

Naçizane fikrimdir, bir uygulama düşünün herhangi bir alanda atıyorum C# dili olsun C# dilinin tüm müfredatını içeren blog tarzında devamlı güncellenen makalelerin olduğu uygulama veya web sitesi olabilir, Günümüz çağında kitap devri malesef çok azaldı gençlerin telefona olan tutkusu gün geçtikçe arttı. Bu tarz derli toplu kendine has bir anlatımı olan bir uygulama seri şeklinde atıyorum

Dersler
Projeler
Yararlı kaynaklar
Nasıl Çalışılır
Yol haritası
Bu dil ile başka neler yapılabilir
Bu dilin mesleki geleceği

Gibi katagorize edilip paylaşılabilir şahsen ben telefondan makele okumayı seven birisiyimdir Türkçe kaynak olarak düzensiz ve genelde anlatımı yarıda kalan kaynaklar mevcut. Bu durumu atıyorum W3Schools Online Web Tutorials gibi esinlenilerek farklı alanlarda Türk gençlerimizi bilgilendirebiliriz. Dediğim gibi başkası yaptı diye bugün yapmaz isek yarın neden biz bunu yapmadık, biz neden gelişemedik diye ahlanır vahlanırız.
kitap okumayı severim ama böyle birşey olsa güzel olurdu:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

WHITERUBY

Uzman üye
20 Şub 2023
1,722
1,662
Neden herkes sevilmek istemiş?!
Neden insanlardan beklentiniz var...?

Fikre gelecek olursak Klima, TV gibi ürünlerin kumandaları olabilir.
Birden fazla beyaz eşyanın yönetim kumandası.
Tabi markasına göre de dizayn edilirse bu epey de uğraştırır.
Google Play'de aradığım zaman hangisini denersem muhakkak ki bir kusuru var.
Ve benim gibi unutkan milyonlarca kişinin ihtiyacı ve piyasada bunu karşılayabilecek uygulama yok.
Fikir kulağa basit gelse de eminim ki çok ihtiyaç var.

Suppressor

Request Uzmanı
16 Kas 2022
1,215
739
always, everywhere
UYgulama olarak yok ama

Fiziksel olarak hackleyebileceğim bir şey olsa çok güzel olurdu

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,027
1,057
17
Sevdiğin birine sarılmak,el ele tutuşmak.
Merhabalar As.iz, Sevmek Nasıl bişeydir bilmiyorum öyle bir hissim yok yada el ele tutuşmakm Uygulama fikrin varsa Alırım.

Bilgi zeka satranc oyunu gibi duşun.
Buda güzel bir fikirmiş. Sayın Mason Karahanlı

Herkesin ihtiyacı para 💸

Para kazanabileceğimiz bir uygulama olsaydı iyi olurdu.
Onu yapmak zor olur onun için borsa ve e-ticaret alanları devreye giriyor ve para kazanmak nerdeyse imkansız

13 Mar 2023
220
50
Star Stream
selamlar
bilgisayarlar için portmaster önerebilirim harici bi reklam engelleyiciye gerek kalmıyor ancak spotify reklamlarını falan engellemiyor istediğiniz onları da engellemesi sanırım

Onu yapmak zor olur onun için borsa ve e-ticaret alanları devreye giriyor ve para kazanmak nerdeyse imkansız
robotlar var ancak çok kazandıranları kabul etmiyorlar diye biliyorum bide kaynak kodlarını falan incelenmesi onaylanması için paylaşmak gerekiyorkendin yapıp kullanırsan borsa yasağı yiyebiliyorsun diye biliyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.