Sınıfta kalan antivirüs yazılımları

ALLSTARS

Yeni üye
12 Eyl 2009
21
0
kasperskiyle ilgili bi sorunum var gerekli ayarlamaları yaptığım halde internet bağlantılarımı devamli kısıtlıyo dosya alışverişimi engelliyor babam bile bu kadar karışmazdı bana acayıp ayar oluyorum bu duruma

aslanbaris

Üye
26 Haz 2008
148
0
BENCE En iyi AVAST Ama NOD32 Kullanıyom kasmıyor diye AYDA BİR AVAST ile Taratıyom 7-8 Tane BULUYOr

harbiyeli

Katılımcı Üye
2 Eyl 2009
948
0
nod 32 bana göre de çok güzel hem bilgisayarı kasmıyor hemde her virüsü hemen buluyor

handset

Yeni üye
8 Eki 2009
1
0
kaspersk güzel bi özelligide kendi içinde virüs barındırması ve blg çökertmesidir

mafrat

Yeni üye
12 Eki 2009
6
0
bende Nod32, antiloger zemane,malwabayts,CCleaner var sanmıyorum burdan bi sızıntı cıkıcagnı :D

KuNTePeR22

Yeni üye
2 Ağu 2007
1
0
Dünyanın En İyi Antivirüs Yazılımı Olarak Panda Global Protection Gösteriliyor Kaspersky O kadar Da Sağlıklı Bir Antivirüs Sistemi Değil Arkadaşlar ZoneAlarm Bile Kaspersky'dan Daha iyi :) Bilgilerinize...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.