Sınırsız gmail hesabı nasıl açılır?

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
16
php island
Cevap: [destek!!] Sınırsız gmail hesabı nasıl açılır?

zaten olabildiğince bir mesajda yazmaya çalışıyorum, fakat ben 3 lü mesajımı yazdığımda bir kişi attı ona cevap yazarkende bir kişi daha post atmış ve görememişim:)

aynı zamanda evet, recaptcha dediğin şey fazla ama hafif fonksiyonlardan oluşuyor. işleyiş biçimlerini öğrenmen yeterli ki oda max 1 haftayı alır. ayrıca para kazanmak derken?

+ olarak:

Recaptcha yerine Hcaptcha diye birşey çıktı artık.

Hcaptcha fena ya, cloudflare de artık hcaptcha kullanmaya başladı yanlış hatırlamıyorsam.

L0G1NPA55W0RD

Yeni üye
23 Mar 2018
19
0
Cevap: [destek!!] Sınırsız gmail hesabı nasıl açılır?

BU VİDEO DA GMAİL KLONLAMA YAPILIYOR
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=BVXD-C1gbDM[/ame]​

Moderatör tarafında düzenlendi:

MendeburMarul

Katılımcı Üye
17 Haz 2020
659
0
Andromeda
hocam öyle para kazanamazsınız şimdiden söyliyim size ;)
internettten para kazanmak emek ister.

GOOGLE açığı kapamadan önce günlük 300tllik satışım vardı. İsterseniz kendi adınıza konuşun. emek istiyor evet

Merhaba,
Vpn ile ben baya açmıştım, sağlam vpn deneyin Doğrulama istemez, olmazsa tekrar yazar mısın konuya

İyi Forumlar.

vpn adını söylermisin? evet rechaptcha bazı konumlarda çıkmadığını duydum ama bilmiyorum o konumlar neresi.

Son düzenleme:

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
43
Antalya
evet başlıkta yazdım zaten, büyük bir ihtimalle konu yanlış bir yerde. Bulamadım bölümü. youtube kısmı en yakın olanı geldi.

https://accounts.google.com/signup/...v8bPuW3pEeRjLsIlkVmnOtH8bCvGw0cQ2USaNrPOdxR9Y

bu linki kullanarak telefonsuz açılabiliyor ancak buda bir süreden sonra doğrulama istiyor. ben telefonsuz açmak istiyorum.

Merhaba değerli üye, sınırsız gmail hesabı açmanın pek mümkün olacağını sanmıyorum. Telefon onayı ile fazla sayıda açabilirsiniz bir telefon numarası 3 4 doğrulamadan sonra kabul edilmiyor. İyi forumlar.. :mahcup:

ratio

Kıdemli Üye
6 Tem 2013
2,456
6
Turk
Neden herhangi bir telefon numarası açmayı denemiyorsunuz ki? Sahte telefon numaralarını fark edebiliyorlar mı? Veya herhangi bir kimsenin telefon numarası ile kayıt aldıktan sonra, daha sonra numarayı kaldırdığınızda sizden tekrar istiyor mu?

İnternette gördüğüm kadarıyla, youtube üzerinden giriş yap, kayıt ol, bilgi girme yerinde yeni mail oluştur dediğinizde telefon numarası opsiyonel olabiliyormuş. Kontrol edebilirsiniz. Denemedim, sadece yazılanları aktarmaktayım.
https://www.quora.com/How-can-I-cre...-phone-number-during-the-registration-process

Söylediklerine göre bunlarla açamıyorsanız, telefon numarası sağlamalısınız yoksa google hesap açmanıza izin vermez.

Kaynak: Google Destek

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.