Sınırsız mobil veri ücretsiz tüm hattlar icin

Anonim111

Katılımcı Üye
19 Mar 2017
573
0
Niğde
Hocam robot gerekli kimse ona 1 saate bir verilerini temizleyip ayar veremez ayarını bilmeyen kişinin alacağı hız 600kps konuyu açtım anladık da yardım et bari

escapist

Uzman üye
2 Nis 2016
1,781
1
Uzay
Hocam iyi guzel ama mms yavas :)

Your freedom 10 tl ye satin alip 1 aylik 720 p de youtube izlersiniz WHATSAP GRUBUMUZ VAR PM ATSİN GELMEK İSTEYEN :)

0x6CCE

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,650
183
22
Shawty
öncelikle hepinize meraba saygi deger
Arkadaşlar abiler ve adminler bu konumda sizlere nas ücretaiz mobil veri yapılacagını göstericem sizde bi teşşekkur vermekden aciz kalmassiniz insallah

öncelikle bize gereken bir program var
Adi da your freddom google play den indirebiliraibiz ama ben genede apk link vereyim
https://your-freedom.tr.uptodown.com/android uygulamayı yukluyoruz ve kuruyoruz

1. Uygulamayi aciyoruz kullanim şartlarini kabul edip ileri diyoruz ve böyle bi ekrana
Geliyoruz
9Q1bLQ

2. Ardindan sag alttaki ayarlar kismina
Dokundukdan sonra cikan ekrandan baglanti durumuna tikliyoruz ve orda cikan ayarlari bu fotodakinin aynisibi yapiyoruz Screenshot 20170501 002051 - Hızlı Resim

3. Ve ardindan ana sayfaya tekrar
Geri donup mobil veriyi aciyoruz ve sol altta baglan butonuna tiklayip biraZ bekliyoruz ardindan baglaniyor
Ve istediginiz gibi hersey whatsap instegram chrome clash of clans vb... herseye girebilirsiniz her hatta oluyor denenmisdir eyer buraya kadar okuduysaniz bi tessekurru eksik gormeyin lutfen saygilar ve selamlarla bir sonraki konuda gorusmek üzere allaha emanet olun
..

İşe Yaramıyor.

BD4ANON

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
848
0
ROOTanya
Öncelikle kardeşim konuda bir emek var bizzat denediğini ve çalıştığını iddia ediyorsun fakat bir kişi de çıkıp çalışıyor demedi Ben denemedim ama açtığın konuları teşekkür kazanmak için değil forumdaki arkadaşların yararlanması için aç

Yanılıyor muyum ?

Yusufxakca

Yeni üye
17 Tem 2016
36
0
Arkadaslar calisiyor fakat server numarasi sikinti benim calisan duzgun server bulmaniz lazim hatta suan your freedom kullanarak yaziyorum bu mesaji

Yusufxakca

Yeni üye
17 Tem 2016
36
0
Gercekten guzel uygulama suan premiumunu deniyorum gercekten is goruyo seneligi 20 tl alsammi diye dusunmeye basladim

muhammedse02

Uzman üye
19 Mar 2017
1,116
30
fake
Arkadaşım uygulamada kayıt olcaksın kayıt olurken~tel no yaz digerlerini at bu arada uygulamada hız yavas hızlandirabilirsiniz.bu arada bazı telefonlarda çalışiyo bazı telde root gerekir.bu arada your freedom free premium hesap bulabilirsiniz. isinize yaradıysa bir tşk yeterli!? Bu arada uygulama sinirsiz veri yok ilk seferlerde oluyo sonrada süre veriyo onun hazır hesap bulun.

Son düzenleme:

dagger69

Üye
3 Nis 2016
119
0
Kardeşim vodafone de olmuyo bunu Android id changerden sınırsız turbo hızada alabilirsiniz ücretsiz ama dediğim gibi vodafone da olmuyo

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.