Sirke saç dökülmesine iyi gelirmi ?

Ecel2012

Katılımcı Üye
19 Haz 2013
713
1
Gaziantep
Merb. beyler saçım dökülüyor harbiden çok fazla dökülüyor teyzem sirke çal dedi her gece yatarken bende bu 2 gündür çalışıyorum sizce işe yarramı sirke saç dökülmesinde etkili birşeymidir ?

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Belirli bi bölgede dökülüyorsa işe yarar. Ama genel olarak dökülüyorsa bi işe yaramaz. E vitaminli sampuan kullan. Bioxin ve ketoral öneririm. Çok sıcak su ile de yıkama saçlarını ılık olsun su. Suyun kireçli olmaması da önemli...

Ecel2012

Katılımcı Üye
19 Haz 2013
713
1
Gaziantep
Belirli bi bölgede dökülüyorsa işe yarar. Ama genel olarak dökülüyorsa bi işe yaramaz. E vitaminli sampuan kullan. Bioxin ve ketoral öneririm. Çok sıcak su ile de yıkama saçlarını ılık olsun su. Suyun kireçli olmaması da önemli...

saçımın belirli bir yerdenmi yoksa genel olarakmı döküldüğünü bilmiyorum ki :( nasıl anlarım acaba ?

BYEmre42

Katılımcı Üye
13 Mar 2013
912
0
Konya-Bozkır
bendede saç dökülme sorunu var.3-4 ay usturaya vurdum dökülme durdu ama suan uzadı saç yine dökülüyor.hemen usturaya vurcam.vitamin eksikliğinden dökülebilir.sağlık ocagına gidip kanını bi ölçtür.benim b12 düşükmüş.doktor bu yüzden olabilir dedi.saçlarının eksilmesini istemiyosan usturaya vurdur bence.sonra doktora git.ama genetik olma ihtimalide var.genetikse eger çözümü yok. :)

abilerim

Yeni üye
1 Eyl 2014
17
0

Ecel2012

Katılımcı Üye
19 Haz 2013
713
1
Gaziantep
usturaya veren arkadaş hep uzantıgında usturaya veriyorsan ne anlamı kalıyor anlamıyorum! benimki uzun ama öyle çok değil sadece önden uzatıyorum fayil veya arka tarafdan kestiriyorum genetik değil çünküü ailemde 35 yaşından sonra başlıyor dökülme ben en iyisi bir doktora gideyim demi ?

vcghvgb512

Katılımcı Üye
14 Eyl 2009
429
0
Eczaneden benexol al B vitamini eksiğin olmasa bile karaciğere faydası var her gün 1 tane iç ketoral şampuan al bioxsin sana kalmış usturaya vurdururum sorun olmaz dersen ketoral kremde al bunları kullan ayakkabı fırçası gibi olur kafan :)

Sonsuza~Dek

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,413
0
Sana burda birçok arkadaşımızın bilmediği bir tarif vericeğim.
Öncelikle erkek olduğunu var sayıyorum;
-Saçlarını her gün yıkama, iki günde bir ılık su ile yıka.
-Ben clear kullanıyorum tavsiye ederim (kepeği önlüyor, saçını yumuşatıyor).
-Şampuanı'nın içine abartmamak derecesinde saf zeytin yağı dök. (Aktarlar'dan satın alabilirsin, genelde fiyatı saf olduğu için biraz daha fazla olur [125 gr 5TL]).
-Herkesin bildiği ve söylediği gibi saçına jöle sürmekten kaçın.

Ecel2012

Katılımcı Üye
19 Haz 2013
713
1
Gaziantep
Sana burda birçok arkadaşımızın bilmediği bir tarif vericeğim.
Öncelikle erkek olduğunu var sayıyorum;
-Saçlarını her gün yıkama, iki günde bir ılık su ile yıka.
-Ben clear kullanıyorum tavsiye ederim (kepeği önlüyor, saçını yumuşatıyor).
-Şampuanı'nın içine abartmamak derecesinde saf zeytin yağı dök. (Aktarlar'dan satın alabilirsin, genelde fiyatı saf olduğu için biraz daha fazla olur [125 gr 5TL]).
-Herkesin bildiği ve söylediği gibi saçına jöle sürmekten kaçın.

saçıma jöle çalmıyorum saf zeytin yağım var evde 1 teneke :D 1 hafta zeytin yağıyla idare edecem baktım hala dökülüyor cildiyeye gidecem umarım dökülmes yaş işe yarar :) yeşil sabun kullanıyorum şampuanlar döküyormuş öyle dediler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.