Şirket Hacklemeyi Düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

QuietSlayer

Yeni üye
16 Mar 2018
20
0
Arkadaşlar ben orta düzey de bir şirket hacklemek istiyorum yabancı bir şirket yani israil de olacak ben türkiye de ama yakalanmaktan korkuyorum o kadar linux bilgim var ama elinde sonunda yakalayacaklar delil silebiliyorum tabi PC baksalar bir şeyler bulamazlar ama eve yine de gelseler annem babamın bana kızgınlığı ? saten yeter :( o yüzden yakalanmak istemiyorum tek başıma saldıracağım için korkuyorum sitelerine değil ağlarına sızacağım sizce yakalanır mıyım tek başına olmaktan korkuyorum adam akıllı yanım da 2-3 kişi olsa güzel olurdu ama yok saldırırsam yakalanır mıyım lütfen yardım edin

KomutanScorpion

Yeni üye
15 Mar 2018
15
0
Arkadaşlar ben orta düzey de bir şirket hacklemek istiyorum yabancı bir şirket yani israil de olacak ben türkiye de ama yakalanmaktan korkuyorum o kadar linux bilgim var ama elinde sonunda yakalayacaklar delil silebiliyorum tabi PC baksalar bir şeyler bulamazlar ama eve yine de gelseler annem babamın bana kızgınlığı ? saten yeter :( o yüzden yakalanmak istemiyorum tek başıma saldıracağım için korkuyorum sitelerine değil ağlarına sızacağım sizce yakalanır mıyım tek başına olmaktan korkuyorum adam akıllı yanım da 2-3 kişi olsa güzel olurdu ama yok saldırırsam yakalanır mıyım lütfen yardım edin

kardeşim hiç takma kafana israill herşeyi hakediyor istersen bana özel mesaj at
bana truva at benim pc üzerinden yap sorarlarsa neden yaptın vatan için derim :RpS_thumbup:

versen5656

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
3,372
7
dostum çok film izleme tavsiyem bu işler hemen yedireyim bilgi toplayayım araştırayımla olmaz k.b benım düşünvemi sorarsan hiç birsey yapamazsın linux bilmek hack bilmek deil eger bildiğini düşünüyorsan kendi ağında yap marifedini tavsiyem log kayıtları falan silerim hepsi hikaye ha zaten aga sızman için 5 fırın ekmek yemen lazım uzaktan olucak iş deil tavsiyem git ders calış fazla film izleme k.g

CrayZCeGo

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
629
1
undefined
Beyler çok abartmışsınız arkadaşımız biraz çok film izlemiş sadece küçük düşürüp alay etmenin manası yok hepimiz küçükken böyle şeyler düşünmüşüzdür :) ancak küçük kardeşim bu konuları senden daha iyi bilenlere bırakmalısın sen kendini daha fazla geliştir kimsenin aşşağılamasını kabullenme kendi yolunda ilerle sağlıcakla kal :)

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Beyler çok abartmışsınız arkadaşımız biraz çok film izlemiş sadece küçük düşürüp alay etmenin manası yok hepimiz küçükken böyle şeyler düşünmüşüzdür :) ancak küçük kardeşim bu konuları senden daha iyi bilenlere bırakmalısın sen kendini daha fazla geliştir kimsenin aşşağılamasını kabullenme kendi yolunda ilerle sağlıcakla kal :)

+1

Yahu dalga geçip duran ezikler, kendiniz ömrünüz boyunca bir halt mı yaptınız da dalga geçme hakkını kendinizde görüyorsunuz?

Trollük vardır, eziklik vardır. Böyle ucuz ego tahminine bile ihtiyaç duymak trollük değildir.

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,925
485
85
u bilmiyorum maalesef
Satenden sonrasını okumadım.

04-Fucsia.jpg

PHOBIA

Yeni üye
15 Mar 2018
35
0
MOSSAD
Adam size fikrini söyleyip size bir fikir sormuş. Akıl yaşta değil baştadır kücücük cocuk kadar aklı olmayan insanlar var dalga geçerek cevap verenler bu insanlar kümesine katılmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.